Kolejki przed Punktami Obsługi Pasażera. ZTM tłumaczy z czego wynikają i reaguje

i

Autor: ztm.waw.pl Kolejki przed Punktami Obsługi Pasażera. ZTM tłumaczy z czego wynikają i reaguje

ZTM reaguje na kolejki przed POP. Przedłużenie e-hologramu także w biletomacie

2021-10-11 10:43

Zarząd Transportu Miejskiego znalazł sposób na długie kolejki przed Punktami Obsługi Pasażera. Ustawiały się w nich osoby muszące przedłużyć e-hologram na karcie warszawianki lub karcie warszawiaka. Dlatego - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - do końca roku e-hologram można odnowić także w dowolnym biletomacie.

ZTM reaguje na kolejki przed Punktami Obsługi Pasażera

ZTM znalazł rozwiązanie na długie kolejki, które od kilku dni tworzyły się przed Punktami Obsługi Pasażera. E-hologramy na karcie warszawiaka, które były ważne do końca września - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - można przedłużyć nie tylko punktach sprzedaży, ale również w biletomatach. Jak mówi Tomasz Kunert z Zarządu Transportu Miejskiego - ta opcja możliwa jest do końca roku.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

- W biletomacie wystarczy włożyć warszawską kartę miejską do kieszeni urządzenia, wybrać opcję "przedłuż e-hologram" i postępować zgodnie z wyświetlanymi komunikatami - mówi Tomasz Kunert.

Mieszkańcy okolicznych gmin nadal muszą iść do POP

W gorszej sytuacji są mieszkańcy okolicznych gmin, bo w biletomacie nie można przedłużyć karty metropolitalnej. W tym przypadku trzeba wybrać się do Punktu Obsługi Pasażera.

- Wynika to z wzajemnych rozliczeń, pomiędzy samorządem lokalnym a ZTM. Mieszkaniec gminy kupując bilet, płaci niższą kwotę, niż cena nominalna takiego biletu. Różnicę na konto ZTM wpłaca lokalny samorząd - mówi Tomasz Kunert.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?

Do końca sierpnia ZTM wydał blisko 110 tys. biletów metropolitalnych.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ZTM reaguje na kolejki przed POP. Przedłużenie e-hologramu także w biletomacie