Zostały wolne miejsca na stołeczne Lato w Mieście! Lepiej się pospieszyć!

i

Autor: Pixabay Zostały wolne miejsca na stołeczne Lato w Mieście! Lepiej się pospieszyć!

Zostały wolne miejsca na stołeczne Lato w Mieście! Lepiej się pospieszyć!

2021-06-23 18:33

Wciąż można zgłaszać się do stołecznej akcji Lato w Mieście! Jak informuje warszawski ratusz - na dzieci i młodzież, które chcą ciekawie spędzić wakacje czeka jeszcze kilka tysięcy wolnych miejsc. Pierwsze zajęcia startują już w przyszłym tygodniu. Na najmłodszych czekają wycieczki, zajęcia sportowe i inne aktywności.

Lato w Mieście 2021

Nadal czekają wolne miejsca dla dzieci i młodzieży w ramach stołecznej akcji Lato w Mieście. Ta startuje już w przyszłym tygodniu. Jak mówi Marzena Wojewódzka z warszawskiego ratusza - w tym roku na uczestników czeka ponad 35 tys. miejsc.

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

- Podobnie jak w minionych latach, w ramach akcji w Warszawie będą działały feryjne placówki edukacyjne, które przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 7-8 do 16-17 zapewnią opiekę nad najmłodszymi dziećmi - mówi Marzena Wojewódzka.

Lato w Mieście: atrakcje

Na najmłodszych w ramach stołecznej akcji czeka wiele atrakcji. - W feryjnych placówkach edukacyjnych zostaną zorganizowane zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne i artystyczne. Ponadto planowane są aktywności poza placówkami, czyli wycieczki, lekcje muzealne, czy zajęcia na pływalniach - dodaje Marzena Wojewódzka.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?

Zapisy prowadzone są na stronie warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Zostały wolne miejsca na stołeczne Lato w Mieście! Lepiej się pospieszyć!