Legia Warszawa

i

Autor: YouTube Legia Net https://www.youtube.com/channel/UCTEcCHzIqv5krXXR2UkIK9g Legia Warszawa

LEGIA WARSZAWA - nowy zawodnik ogłoszony w przerwie meczu! Kto zagra przy Łazienkowskiej?

2021-05-17 9:31

W niedzielę 16 maja Legia Warszawa rozegrała mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Starcie było okazją do świętowania wraz z kibicami zdobycia mistrzostwa Polski oraz sprawienia im niespodzianki - w przerwie ogłoszono bowiem przyjęcie do klubu nowego zawodnika! Dowiedzcie się, kto zagra w Legii Warszawa.

Nowy zawodnik Legii Warszawa został przedstawiony kibicom w niedzielę 16 maja. Co ciekawe, informację podano w przerwie meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Było to ostatnie w tym sezonie spotkanie stołecznego kluby. Starcie, które Wojskowi wygrali wynikiem 1 - 0 po golu Rafaela Lopesa, było jedynie formalnością, bowiem o tym, że Legia jest Mistrzem Polski 2021, wiadomo było już wcześniej. Mecz był więc raczej okazja do świętowania triumfu z kibicami, którzy mogli wejść na trybuny po przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi, oraz sprawienia fanom niespodzianki w postaci ogłoszenia nowego nazwiska w składzie drużyny. Klub jeszcze przed meczem zapowiadał, że ma dla wszystkich wiadomość. W przerwie na telebimie wyświetlono zaś krótkie wideo, w którym przedstawiono sylwetkę nowego piłkarza Legii Warszawa. Na Łazienkowskiej 3 od nowego sezonu zagra Joel Abu Hanna.

Spontaniczna impreza na Bulwarach Wiślanych w Warszawie

Joel Abu Hanna - kim jest nowy piłkarz Legii Warszawa?

Joel Abu Hanna to Izraelski piłkarz niemieckiego pochodzenia. Urodził się 22 stycznia 1998 roku w Troisdorfie. Pierwsze piłkarskie szlify zdobywał w szkółce  Bayeru Leverkusen. Joel Abu Hanna gra w reprezentacji Izraela jako obrońca. Na tej samej pozycji będzie też występował w Legii Warszawa.

Legia Warszawa mistrzem Polski

Joel Abu Hanna zacznie występy w barwach Legii od nowego sezonu. Razem z klubem będzie bronił tytułu mistrzów Polski, który Wojskowi wywalczyli na kilka spotkań przed meczem z Podbeskidziem. Zobaczcie, jak wyglądało uhonorowanie piłkarzy pucharem i medalami.

Źródło: LEGIA WARSZAWA - nowy zawodnik ogłoszony w przerwie meczu! Kto zagra przy Łazienkowskiej?