ZDM wprowadza nowe udogodnienie! Mandat za parkowanie opłacisz teraz online

i

Autor: Pixabay ZDM wprowadza nowe udogodnienie! Mandat za parkowanie opłacisz teraz online

ZDM wprowadza nowe udogodnienie! Mandat za parkowanie opłacisz teraz online

2021-08-31 20:58

Nie zapłaciłeś za parkowanie? Teraz mandat uregulujesz online. Zarząd Dróg Miejski wprowadza ułatwienie dla kierowców, którzy nie płacą za postój w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Urzędnicy podkreślają, że opłacenie kary stanie się teraz prostsze. Nie jest to jednak zachęta do łamania przepisów.

Mandat za parkowanie opłacisz online

Zarząd Dróg Miejskich wychodzi na przeciw niepłacącym za parkowanie! Od teraz mandat za brak opłacenia postoju w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego można zapłacić przez Internet. Jak mówi Jakub Dybalski z ZDM - proces płatności jest prosty i wystarczy do niego przeglądarka z dostępem do sieci.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

- Na stronie ZDM należy przejść do sekcji związanej z parkowaniem i opłatą dodatkową. Tam wpisujemy numer rejestracyjny i kod PIN, który jest na wezwaniu do zapłaty. Tak zalogowani po pierwsze - możemy zobaczyć dokumentację fotograficzną naszego przewinienia, a po drugie - od razu opłacić karę, wybierając szybki przelew - tłumaczy Jakub Dybalski.

Coraz trudniej uniknąć mandatu za parkowanie

ZDM podkreśla, że najlepiej po prostu zapłacić za miejsce parkingowe. Bo wymigać się od mandatu jest coraz trudniej.

- Od zeszłego roku kontrolą opłat zajmują się trzy specjalnie przystosowane do tego auta, które sprawdzają to automatycznie, kursując po ulicach. Niedługo powinny do nas trafić cztery kolejne - dodaje Jakub Dybalski.

Sonda
Czy szczepienia na Covid powinny być obowiązkowe?

Warszawa to pierwsze miasto w Polsce, w którym karę za nieopłacenie postoju można zapłacić online.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ZDM wprowadza nowe udogodnienie! Mandat za parkowanie opłacisz teraz online