Zaginiony Michał Gazarkiewicz

i

Autor: kpppiaseczno.policja.waw.pl Zaginiony Michał Gazarkiewicz

Zaginiony Michał Gazarkiewicz - policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu

2022-01-11 15:52

Policja z Piaseczna informuje o trwających poszukiwaniach Michała Gazarkiewicza i prosi o pomoc w jego odszukaniu. My również włączamy się w akcję poszukiwawczą. Rysopis i inne ważne informacje znajdziecie w naszym artykule.

Michał Gazarkiewicz zaginął - taka informacja pojawiła się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Mężczyzna ostatni raz widziany był w piątek 7. stycznia. Tego dnia, około godziny 20:00, wyszedł ze swojego domu w Baszkówce. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wiadomo, jakie jest jego obecne miejsce pobytu. Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat zaginionego o pilny kontakt z piaseczyńską komendą. My również przyłączamy się do akcji poszukiwań. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis Michała Gazarkiewicza i wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

Drogowcy nie nadążają latać wielkich dziur w Warszawie

Michał Gazarkiewicz - RYSOPIS

Michał Gazarkiewicz ma 58 lat. Mierzy około 180 cm wzrostu. Włosy obcięte na krótko. Prawdopodobnie nosi zarost. Mężczyzna kuleje. W dniu zaginięcia prawdopodobnie był ubrany w ciemną kurtkę.

W sprawie zaginionego kontaktujcie się z policją

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny bądź posiadające wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobyt, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem 47-72-45-213, lub mailowo na adres: [email protected] lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Źródło: kpppiaseczno.policja.waw.pl

Źródło: Zaginiony Michał Gazarkiewicz - policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu