ZAGINIONY KRZYSZTOF STEĆ

i

Autor: kpppiaseczno.policja.waw.pl ZAGINIONY KRZYSZTOF STEĆ

ZAGINIONY KRZYSZTOF STEĆ - pomóżcie odnaleźć mieszkańca powiatu piaseczyńskiego

2021-08-16 13:49

Policjanci z wydziału kryminalnego proszą o pomoc w poszukiwaniach Krzysztofa Stecia. Mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę, 15 sierpnia. Od tamtego czasu nie wiadomo, co się z nim stało i gdzie przebywa. W naszym artykule znajdziecie rysopis zaginionego.

Zaginiony Krzysztof Steć - taka informacja pojawiła się na stronie piaseczyńskiej Policji. Mundurowi wydziału kryminalnego, którzy zajmują się sprawą, informują, że 25-letni Krzysztof Steć wyszedł ze swojego domu w Chojnowie w niedzielę, 15 sierpnia 2021. Wówczas ślad po nim zaginął. Nie wiadomo, gdzie może przebywać mężczyzna. Nie nawiązał on też żadnego kontaktu z rodziną. Policjanci z Piaseczna proszą o pomoc w odnalezieniu mieszkańca Chojnowa. My również włączamy się w akcję poszukiwawczą. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis Krzysztofa Stecia i opis ubioru, który miał na sobie w chwili zaginięcia.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zofia Kaczmarek będzie poznawała kosmos w Cambridge

Krzysztof Steć - rysopis

Zaginiony Krzysztof Steć jest dobrze zbudowany, ma 180 cm wzrostu, krótko ostrzyżone włosy, na szyi widoczna blizna, tatuaż na plecach oraz ramionach. W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną koszulkę z białym emblematem na lewej piersi, ciemne krótkie spodenki, buty sportowe koloru szarego. Może posiadać przy sobie żółto-czarną torbę sportową.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny bądź posiadające wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem 47-72-45-213 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

Źródło: kpppiaseczno.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ZAGINIONY KRZYSZTOF STEĆ - pomóżcie odnaleźć mieszkańca powiatu piaseczyńskiego