Zaginiona WIKTORIA BERNACKA - policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

i

Autor: ochota.policja.waw.pl WIKTORIA BERNACKA

Zaginiona WIKTORIA BERNACKA - policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

2021-04-15 12:43

Policja z dzielnicy Ochota prosi o pomoc wszelkie osoby, które mogą coś wiedzieć na temat miejsca pobytu Wiktorii Bernackiej. 18-latka wyszła z domu 11 kwietnia i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Włączamy się w akcję poszukiwań. W tym artykule znajdziecie wszelkie dostępne informacje na temat zaginionej.

AKTUALIZACJA 15.04.2021 - Wiktoria Bernacka nie żyje

Policja potwierdziła najgorsze przypuszczenia. Wiktoria Bernacka nie żyje. Jak podaje Super Express powołując się na mł. asp. Karola Cebulę z policji w Ursusie, Wiktoria Bernacka nie żyje. Ciało znaleziono na terenie magazynów wojskowych dzielnicy Ursus. Trwają czynności prokuratorskie z udziałem śledczych.

Wiktoria Bernacka wyszła z domu w niedzielę 11.04 2021. Od tamtej pory rodzina nie ma od niej żadnej wiadomości. Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania i proszą o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu. W akcję zaangażował się też Dawid Kacprzyk. Z wpisu radnego dowiadujemy się, że Wiktoria Bernacka mieszka w Warszawie w dzielnicy Ursus przy ul. Adamieckiego. W niedzielę około godziny 14:30 opuściła dom mówiąc, że idzie spotkać się ze swoim chłopakiem mieszkającym przy ul. Łukowskiej. Później razem mieli iść na ognisko. Do chłopaka nie dotarła. Jej telefon ostatni raz logował się w nocy na ul. Chrościnskiego. Nie logowała się też też na swoje konta w mediach społecznościowych i nie odpisywała na wiadomości znajomych. Niżej znajdziecie rysopis Wiktorii Bernackiej zamieszczony na stronie policji.

Strzały i policyjny pościg na ulicach Koszalina

WIKTORIA BERNACKA - RYSOPIS

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Wiktorii BERNACKIEJ - czytamy w komunikacie policji. Udostępniamy podany przez funkcjonariuszy rysopis Wiktorii Bernackiej:

  • - wzrost około 160 – 165 cm,
  • - szczupła sylwetka, waga około 50 kg.
  • - włosy czarne za ramiona,
  • - oczy ciemne.

 W dniu zaginięcia ubrana była w:

  • - płaszcz koloru czarnego,
  • - buty koloru białego typu adidas,
  • - spodnie w kolorze ciemnym,
  • - może posiadać przy sobie różową torbę sportową z napisem Nike.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Wiktorii BERNACKIEJ proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected].

Źródło: ochota.policja.waw.pl

Źródło: Zaginiona WIKTORIA BERNACKA - [AKTUALIZACJA]