ZAGINIONA MAGDALENA KAWALEC

i

Autor: pragapd.policja.waw.pl ZAGINIONA MAGDALENA KAWALEC

ZAGINIONA MAGDALENA KAWALEC - zdjęcia i rysopis poszukiwanej kobiety

2021-08-23 12:19

Magdalena Kawalec to 42-letnia kobieta poszukiwana przez policjantów z komisariatu w Wawrze. Nie wiadomo, gdzie się znajduje, odkąd 1.08.2021 roku wyszła z domu. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Włączamy się w akcję poszukiwań. W artykule znajdziecie jej rysopis i zdjęcia.

Zaginęła Magdalena Kawalec - taka informację opublikowała na swojej stronie internetowej Komenda Rejonowa Policji VII. Kobieta zaginęła w niedzielę, 1.08.2021 roku. Tego dnia wyszła z domu. Do dziś nie powróciła do miejsca zamieszkania. Niczego o jej losie i miejscu pobytu niewiedzą także bliscy, z którymi Magdalena Kawalec nie nawiązała żadnego kontaktu. Mundurowi informują, że kobieta choruje na schizofrenię. Policja apeluje o pomoc w jej odnalezieniu. My także włączamy się w akcję poszukiwań zaginionej Magdalena Kawalec. W dalszej części artykułu znajdziecie jej rysopis, zdjęcia oraz dane kontaktowe dla osób mogących wiedzieć coś na temat jej miejsca pobytu.

Proces instruktora szybownictwa

Zaginiona Magdalena Kawalec - RYSOPIS

Poniżej podajemy rysopis Magdaleny Kawalec:

  • Wzrost około 160 cm
  • średnią budowy ciała
  • włosy blond do ramion
  • nos prosty.

W dniu zaginięcia ubrana była w jasnozieloną kurtkę, szeroką białą spódnicę za kolano oraz beżowe klapki. Przez ramię miała przewieszoną małą ciemną torebkę.

Zaginiona Magdalena Kawalec - ZDJĘCIA

W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia zaginionej.

Zaginiona Magdalena Kawalec - KONTAKT

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Magdaleny Kawalec. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wawrze tel. 47 723-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected].

Źródło: pragapd.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ZAGINIONA MAGDALENA KAWALEC - zdjęcia i rysopis poszukiwanej kobiety