Nielegalne ciastka

i

Autor: wola.policja.waw.pl Nielegalne ciastka

Za te ciastka może trafić do więzienia! ZAKAZANE WYPIEKI odkryła policja [GALERIA]

2021-10-26 12:17

Wyglądają jak zwykłe ciastka, które każdy może upiec we własnym domu. To jednak tylko pozory. Wypieki zabezpieczyła policja, a mężczyzna, który je przygotował, może skończyć w więzieniu. Szczegóły tej sprawy znajdziecie w naszym artykule.

Choć widoczne na zdjęciach ciastka wyglądają na najzwyklejsze wypieki, ich przygotowanie wymagało od "cukiernika" szczególnej ostrożności. Tej widocznie mu zabrakło, gdyż został ujęty przez policję, a jego ciasteczka zabezpieczone. Zresztą nie tylko one. Po przeszukaniu mieszkania przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego z Woli, ujawniono kokainę, 252. dawki LSD, 282. tabletki MDMA i 2C-B, 155 g. marihuany oraz haszysz. Same ciastka zawierały zaś marihuanę. Ponadto zabezpieczono ponad 22 tysiące złotych. 25-latek trafił do aresztu, lecz bardzo prawdopodobne, że za swoje ciasteczka oraz posiadanie i najprawdopodobniej handel narkotykami trafi do więzienia.

Uwaga na oszustów

Ciastka z marihuaną i narkotyki na zdjęciach policji

Jak się okazuje, policjanci już wcześniej dostali informację, że w mieszkaniu 25-latka może dochodzić do handlu narkotykami. Substancje zabezpieczone przez mundurowych przekazano do badań, a te potwierdziły przypuszczenia policji. Wcześniej wszystkie zabezpieczone dowody sfotografowano. Możecie je zobaczyć w poniższej galerii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Za te ciastka może trafić do więzienia! ZAKAZANE WYPIEKI odkryła policja [GALERIA]