Kaczki w rękach strażaka

i

Autor: fot. www.facebook.com/PolicjaWyszkow Kaczki w rękach strażaka

WYPADEK NA S8 - trzy rozbite auta i 4 osoby w szpitalu, a wszystko przez KACZKI

2021-05-06 13:57

Policja informuje o wypadku, do jakiego doszło na trasie S8 w miejscowości Niegów. Bilans zdarzenia to czworo rannych, trzy rozbite samochody i zablokowana trasa w kierunku Białegostoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wypadkowi winne są... kaczki

Wypadek na S8 przez... kaczki! To nie żart! Taką przyczynę zdarzenia podają bowiem po wstępnych ustaleniach policjanci z Wyszkowa. Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz busa przewożącego na lawecie inne auto, doszło 6 maja około południa w miejscowości Niegów w gminie Zabrodzie. W wyniku zdarzenia, trasa w kierunku Białegostoku została całkowicie zablokowana (km 500/1). Policjanci wyznaczyli objazd węzłem komunikacyjnym prowadzącym przez Niegów. Na miejscu do pracy przystąpili strażacy, policjanci ruchu drogowego oraz ratownicy medyczni, ponieważ, niestety, nie obyło się bez rannych. Do szpitala trafiły cztery osoby. Jak doszło do tego groźnego wypadku? Policjanci podejrzewają, że dwa samochody zaczęły gwałtownie hamować przed przechodzącymi przez jezdnię kaczątkami.

Ukradli jej świnkę. Zrozpaczona dziewczyna poszukuje knura

Kaczki spowodowały wypadek

Informacje o wypadku pojawiły się na Facebooku policji z Wyszkowa. W poście czytamy o wstępnych ustaleniach policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu. Wynika z nich, że przez trasę S8 przechodziły kaczki. Kierowcy dwóch samochodów wyhamowali auta, by uniknąć potrącenia ptaków. Niestety prowadzący busa z lawetą nie zdołał zatrzymać swojego pojazdu. Bus zderzył się z osobówkami i wylądował na barierach energochłonnych. Poszkodowani w wypadku trafili do szpitala. Młodymi kaczkami zaopiekowali się zaś strażacy z Wyszkowa. Aktualizowany wpis policji wraz ze zdjęciami (w tym winowajczyń zdarzenia) zamieszczamy poniżej.

Źródło: WYPADEK NA S8 - trzy rozbite auta i 4 osoby w szpitalu, a wszystko przez KACZKI