Wypadek na S8

i

Autor: fot. screen YouTube Kierowcy Warszawskich ulic / https://www.youtube.com/channel/UCVZrFIv_c3Np1yYGQMAZOng Wypadek na S8

Wypadek na S8 - NAGRANIE z tragedii jest szokujące! [WIDEO]

2021-08-10 11:57

W sobotę, 7 sierpnia, na drodze ekspresowej S8 doszło do straszliwego wypadku. Auto osobowe uderzyło w ciężarówkę z naczepą, która następnie przebiła się przez bariery i wypadła z trasy. Jej kierowca nie przeżył. Do sieci trafiło niedawno nagranie pokazujące moment wypadku.

Wypadek na S8 miał miejsce w sobotę, 7 sierpnia, nieopodal miejscowości Nadma pod Warszawą. Doszło do niego po tym, jak pędzące BMW uderzyło najpierw w auto osobowe, a następnie odbiło trafiając w lewy bok ciężarówki z naczepą. Kierowca stracił panowanie nad ogromnym pojazdem - przewracając się na bok, przebił bariery i spadł poza trasę. Ratownicy i straż pożarna, którzy przyjechali na miejsce, usiłowali wydostać kierowcę ciężarówki z wraku. Niestety okazało się, że jego obrażenia spowodowały śmierć na miejscu. Ranny został też kierowca osobówki, w którą BMW uderzyło wcześniej. Dwóch mężczyzn z BMW uciekło z miejsca zdarzenia na piechotę. Policja ujęła ich następnego dnia - obaj byli pijani. Śledztwo ujawni, czy pod wpływem alkoholu byli także w chwili wypadku. Tymczasem 9 sierpnia do sieci trafiło nagranie pokazujące moment tragedii. Ten widok jest szokujący!

Otwarcie Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów w Lesznie

Nagranie z kamerki wewnątrz auta

W sieci pojawiło się nagranie z wypadku na S8. Trafiło między innymi na kanał YouTube Kierowcy Warszawskich ulic. Twórcy kanału zaznaczają, że nie wiedzą, kto jest autorem wideo. Film został zarejestrowany kamerą zamontowaną wewnątrz pojazdu. Na zaledwie 20 sekundowym nagraniu widzimy, jak BMW uderza w lewy bok ciężarówki, która następnie wypada z trasy. To wstrząsające wideo zamieszczamy poniżej.

Źródło: Wypadek na S8 - NAGRANIE z tragedii jest szokujące! [WIDEO]