Trójkąt ostrzegawczy, zdjęcie poglądowe

i

Autor: SHUTTERSTOCK Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek na A4. Trwa akcja ratunkowa! Bus zderzył się z osobówką. Kilka osób rannych

2021-07-03 8:54

Wypadek na A4. Trwa akcja ratunkowa! Dziewięć osób zostało ranny w zderzeniu busa i samochodu osobowego, do którego doszło w sobotę rano na autostradzie A4 w miejscowości Rudka k. Tarnowa. Autostrada jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Akcja ratunkowa odbywa się z użyciem m.in. śmigłowca LPR.

Do wypadku na małopolskim odcinku autostrady A4 doszło w sobotę rano w miejscowości Rudka koło Tarnowa. W wyniku zderzenia ucierpiało 9 osób. Na miejscu trwa akcja z użyciem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

CZYTAJ TAKŻE: Potężna lawina błota zmiotła domy z powierzchni ziemi. Nie żyje kilkanaście osób!

Bus przewrócił się. Droga na Kraków zablokowana

Jak poinformował PAP rzecznik tarnowskiej policji Paweł Klimek, do zderzenia pojazdów doszło na pasie w kierunku Krakowa. W jego wyniku bus przewrócił się. W miejscu wypadku jezdnia jest całkowicie zablokowana. Według przewidywań utrudnienie mogą potrwać ponad trzy godziny.

Aktualizacja 11:30 - autostrada A4 w miejscu wypadku przejezdna

Autostrada A4 jest już przejezdna w miejscowości Rudka k. Tarnowa, gdzie w sobotę rano doszło do zderzenia busa i samochodu osobowego. W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób.

Jak poinformował PAP rzecznik tarnowskiej policji Paweł Klimek, do zderzenia pojazdów doszło na pasie w kierunku Krakowa. W jego wyniku bus przewrócił się. W busie podróżowało dziewięć osób, z których sześć zostało poszkodowanych. W akcji ratowniczej uczestniczyły sześć zastępów straży pożarnej oraz dwa śmigłowce LPR. W miejscu wypadku autostrada była całkowicie zablokowana przez ponad trzy godziny. Pojazdy były kierowane na objazd wytyczony drogą krajową nr 94.

W centrum Bydgoszczy rozdają darmową wodę

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: AKTUALIZACJA: Wypadek na A4. Nie ma utrudnień w miejscu wypadku. Autostrada przejezdna