szczepienie

i

Autor: pixabay.com

Wpadnij na szczepienie - AKCJA PRZEDŁUŻONA! Do kiedy można się szczepić jednodawkowym preparatem?

2021-06-02 15:45

Weekendowa akcja "Wpadnij na szczepienie" okazała się wielkim sukcesem. Miasto postanowiło ją przedłużyć! Jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson będzie można zaszczepić się bez konieczności wcześniejszego rejestrowania. Sprawdźcie, do kiedy trwa akcja "Wpadnij na szczepienie" i gdzie będziemy mogli się szczepić.

Wpadnij na szczepienie - weekendowa edycja akcji okazała się dużym sukcesem. Mieszkanki oraz mieszkańcy warszawy przez sobotę i niedziele mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Przez dwa dni w akcji wzięło udział ponad 12 tysięcy osób, a niewykorzystane 5 tysięcy szczepionek Johnson&Johnson spożytkowano w poniedziałek. Teraz miasto zapowiedziało wydłużenie akcji - będzie trwała przez cały tydzień we wszystkie dni, w które otwarte są punkty szczepień. Warszawa może kontynuować akcję "Wpadnij na szczepienie" dzięki temu, że otrzymała 21 tysięcy jednodawkowych szczepionek Johnson&Johnson. Sprawdźcie, gdzie można się zaszczepić podczas wydłużonej akcji i jakie warunki trzeba spełnić.

Nielegalny towar za ponad 10 mln złotych na Woli

Wpadnij na szczepienie - kto może się szczepić?

Jak czytamy na stronie urzędu miasta: - Aby otrzymać jednodawkową szczepionkę przeciw COVID-19 wystarczy przyjść do jednego z warszawskich punktów szczepień powszechnych z dokumentem tożsamości. Nie trzeba się zapisywać ani rejestrować. Jedyny wymóg to ukończenie 18 lat i posiadanie aktualnego e-skierowanie na szczepienie.

Gdzie się szczepić w ramach akcji "Wpadnij na szczepienie"?

Na stronie urzędu miasta znajdujemy listę warszawskich punktów szczepień powszechnych, w których będziemy mogli dostać jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Punkty działają od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-18.00.

  • na stadionie Legii (ul. Łazienkowska 3),
  • w Białołęckim Ośrodku Sportu (ul. Strumykowa 21 – punkt nieczynny w niedzielę, 6 czerwca),
  • w Wawerskim Centrum Kultury (ul. Żegańska 1a),
  • w Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Ossowskiego 25 – punkt nie działa od 4 do 6 czerwca).

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie warszawaszczepi.pl.

Źródło: um.warszawa.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wpadnij na szczepienie - AKCJA PRZEDŁUŻONA! Do kiedy można się szczepić jednodawkowym preparatem?