Władimir Putin

i

Autor: PAP/EPA/MIKHAIL KLIMENTYEV / KREMLIN POOL / SPUTNIK

Wyznaczono nagrodę za ZŁAPANIE Władimira Putina. Kwota zwala z nóg!

2022-03-03 8:54

Rosyjski milioner Alexander Konanykhin wyznaczył potężną nagrodą za aresztowanie Władimira Putina. Mężczyzna mieszkający w Stanach Zjednoczonych domaga się zatrzymania rosyjskiego prezydenta za dokonane przez niego zbrodnie wojenne.

Rosyjski milioner Alexander Konanykhin, który obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych chce zapłacić 1 milion dolarów oficerom, którzy zatrzymają Władimira Putina.

Putin nie jest rosyjskim prezydentem. On doszedł do władzy w wyniku operacji, podczas której wysadzono bloki mieszkalne w Rosji. Potem złamał konstytucję, bo zlikwidował wolne wybory, zamordował swoich przeciwników. Jako etniczny Rosjanin i obywatel Rosji uważam za swój moralny obowiązek ułatwienie denazyfikacji Rosji. Będę pomagał Ukrainie w jej walkach, by przeciwstawić się Putinowi - napisał w mediach społecznościowych Konanykhin.

Były dowódca jednostki specjalnej Grom o taktyce militarnej Rosji

Kim jest Alexander Konanykhin?

Alexander Konanykhin to przedsiębiorca i milioner. Rosję opuścił w 1992 roku. Następnie otrzymał azyl w Stanach Zjednoczonych. Zarządza wieloma firmami, tylko w wieku 25 lat miał ich ponad 100. Do momentu opuszczenia Rosji jego imperium było warte ok. 300 mln dolarów.

Znani pomagają Ukrainie

Źródło: Wyznaczono nagrodę za ZŁAPANIE Władimira Putina. Kwota zwala z nóg!