Sędzia piłkarski

i

Autor: pixabay.com Sędzia piłkarski

Wisła Płock - Radomiak Radom. Kto sędziuje w meczu 3. kolejki Ekstraklasy?

2021-08-06 14:51

Mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy zaplanowano na 9 sierpnia. Wisła Płock rozgrywa spotkanie z Radomiakiem Radom. PZPN wyznaczył już sędziego na mecz. To arbiter z Łodzi, który w tym sezonie sędziował już w starciu Bruk-Bet Termaliki Niecieczy ze Stalą Mielec.

Wisła Płock - Radomiak Radom to spotkanie 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Radomia sezon 2021/2022 to debiut w najwyższych polskich rozgrywkach klubowych. Beniaminek jest podejmowany przez bardziej obytą z Ekstraklasą Wisłę Płock, która w poprzednim sezonie osiągnęła 12. miejsce w tabeli. Radomiak będzie więc chciał się pokazać z dobrej strony i wyrwać punkty na terenie gospodarzy. Kibice obu zespołów mogą się więc spodziewać sporych emocji podczas meczu Wisła Płock - Radomiak Radom. A kto będzie sędzią spotkania? Arbitra wyznaczył PZPN. Będzie to jego drugi mecz ekstraklasy w tym sezonie. Jego nazwisko poznacie w dalszej części artykułu.

Tak się kończy nielegalny hazard. Naloty na automaty pod Warszawą

Kto sędziuje w meczu Wisła Płock - Radomiak Radom?

Kto będzie arbitrem spotkania Wisła Płock - Radomiak Radom? PZPN wyznaczył do tej roli Zbigniewa Dobrynina. To sędzia z Łodzi, który w tym sezonie sędziował już podczas meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec (1 - 1). Dobronin w poprzednim sezonie pojawiał się zarówno podczas spotkań 1. Ligi jak i Ekstraklasy. Jakim wynikiem skończy się mecz Wisła Płock - Radomiak Radom?, w którym będzie gwizdał? Tego dowiemy się w poniedziałek, 9 sierpnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wisła Płock - Radomiak Radom. Kto sędziuje w meczu 3. kolejki Ekstraklasy?