Wirtualny Bieg Vsparcia na rzecz chorych na Układowe Zapalenie Naczyń. I ty możesz pomóc! [DATA, MIEJSCE]

i

Autor: https://www.facebook.com/vasculitis.polska/photos/a.103378224429727/464040835030129 Zdjęcie poglądowe

Wirtualny Bieg Vsparcia na rzecz chorych na Układowe Zapalenie Naczyń. I ty możesz pomóc! [DATA, MIEJSCE]

2021-04-15 9:37

,,Pracownicy Wojskowego Instytutu Medycznego działający w Stowarzyszeniu Chorych na Układowe Zapalenie Naczyń VASCULITIS zapraszają do wzięcia udziału w Biegu Vsparcia. Celem wirtualnego wydarzenia jest wsparcie pacjentów i promocja profilaktyki ciężkiej choroby rzadkiej - układowego zapalenia naczyń. Wczesna diagnoza i odpowiednie leczenie są kluczowe dla ratowania ich życia. Bieg Wsparcia odbędzie się 25.04.2021 r. Są dwie kategorie: bieg lub marsz, zatem udział może wziąć praktycznie każdy." - informują na swojej stronie organizatorzy. Tegoroczne hasło biegu to: odpowiednie leczenie – RATUJE ŻYCIE!

Celem wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy na temat zapaleń naczyń, zwrócenie uwagi na leczenie chorób rzadkich jakimi są te schorzenia i dbanie o aktywność w bezpiecznej formie w trakcie Pandemii. Wydarzenie wspierane jest przez Wojskowy Instytut Medyczny, Instytut Reumatologii, Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawski Uniwersytet Medyczny i wielu ekspertów profesorskich z całej Polski. Ponieważ biegacze lubią wyzwania - dla najszybszych uczestników biegu i twórców najbardziej kreatywnych kadrów wykonanych w dniu Biegu Vsparcia przewidziane są nagrody!

Kubki wielokrotnego użytku. Pierwsze takie kubki w Polsce!

Wirtualny Bieg Vsparcia na rzecz chorych na Układowe Zapalenie Naczyń- ZASADY

  • Dystans: 5 km
  • Dwie kategorie: bieg lub marsz
  • Miejsce: Bieg ma formułę wirtualną co oznacza, że może odbyć się w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy, zalogować się do aplikacji Activy i na dowolnym terenie przejść lub przebiec 5 km z uśmiechem na twarzy ;)
  • Bezpieczeństwo: Wirtualny Bieg Vsparcia ma charakter indywidualny. Należy pamiętać, aby przestrzegać zasad, rozporządzeń i zaleceń związanych ze stanem epidemii obowiązujących na terenie trasy.
  • Zapisy: https://vasculitis.org.pl/bieg-vsparcia/

Źródło: https://vasculitis.org.pl

Źródło: Wirtualny Bieg Vsparcia na rzecz chorych na Układowe Zapalenie Naczyń. I ty możesz pomóc! [DATA, MIEJSCE]