Wielkie święto sportowców w ten weekend. Nad Zalewem Bardowskiego odbędzie się Runmageddon

i

Autor: Facebook.com/Runmageddon Wielkie święto sportowców w ten weekend. Nad Zalewem Bardowskiego odbędzie się Runmageddon

Wielkie święto sportowców w ten weekend. Nad Zalewem Bardowskiego odbędzie się Runmageddon

2021-05-26 17:10

Błoto, woda, ścianki i liny - to wszystko do pokonania w jak najkrótszym czasie. Już w najbliższy weekend nad Zalewem Bardowskego odbędzie się warszawski Runmageddon. Na uczestników czeka kilka biegów - dla najmłodszych, dorosłych oraz dla całej rodziny. Zawodnicy będą mieli do pokonania nawet kilkanaście kilometrów.

Runmageddon Warszawa 2021

Błoto, woda, ścianki i liny - a to wszystko do pokonania w jak najkrótszym czasie. Już w najbliższy weekend nad Zalewem Bardowskego odbędzie się warszawski Runmageddon. Jak mówi jego założyciel, Jarek Bieniecki - w imprezie mogą wziąć udział duzi i mali zawodnicy.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

- W sobotę startujemy na 6 kilometrów, w niedzielę na 12. W sobotę i w niedzielę są też imprezy dla dzieciaków, czyli tor dla maluchów w wieku 4-11 lat. A w niedzielę mamy jeszcze edycję family, czyli rodzice pokonują duże przeszkody, a dzieci małe - mówi Jarek Bieniecki.

Runmageddon: jak się przygotować, co zabrać?

Osoby, którą chcą wziąć udział w Runmageddonie po raz pierwszy, nie powinny się obawiać. Muszą się jednak dobrze przygotować.

- Zdecydowanie polecam używane buty, używane ciuchy, bo będą się niszczyć na trasie. Polecam też zabrać ze sobą sporo dobrego humoru i jakiegoś przyjaciela czy koleżankę - tłumaczy Jarek Bieniecki.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?

Zapisy do udziału w biegu trwają do piątku, do 12 i są dostępne na stronie runmageddon.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wielkie święto sportowców w ten weekend. Nad Zalewem Bardowskiego odbędzie się Runmageddon