wesela 2021

i

Autor: Pixaby Wesela 2021. Wracają wesela, będą jednak limity. Ile osób na weselu?

WRACAJĄ WESELA! Wiemy, od kiedy i jaki będzie limit osób! Minister zdradza KONKRETY

2021-04-20 9:42

Wesela 2021 uda się jednak zorganizować? Wiele na to wskazuje. Minister zdrowia zapowiedział właśnie, powrót wesele jeszcze w tym sezonie. Obowiązywać będą jednak limity. Jakie? Ile osób będzie mogło być na weselu? Kiedy wesela 2021 wystartują? Wszystkiego dowiecie się w naszym materiale!

Od kiedy wesela 2021? Jakie obostrzenia?

Na tę wiadomość czekało mnóstwo zakochanych par. Chodzi o wesela 2021. Wiele na to wskazuje, że te tak bardzo wyczekiwane imprezy uda się w tym roku zorganizować. Na początku jednak trzeba przygotować się na małe wesela. Obowiązywać będą bowiem limity. Ile osób będzie mogło być na weselu 2021? Kiedy wesela 2021 będą mogły się odbyć? O możliwości odmrożenia wesel wypowiedział się minister zdrowia.

Być może w maju przywrócona zostanie możliwość organizacji wesel, w ograniczonym zakresie, z limitem na początek w okolicach 25 osób - stwierdził we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Raport z anteny 21.04, godz.10

Kiedy wesela 2021? Minister zdrowia podaje datę!

W podobnym tonie na temat wesel 2021 minister zdrowia wypowiedział się podczas konferencji prasowej. Adam Niedzielski zapowiedział, że rząd pracuje nad decyzjami w sprawie tych imprez. Więcej informacji na temat wesel 2021 i obostrzeń, które miałyby na nich obowiązywać zostanie podane na najbliższej konferencji prasowej. Ta ma odbyć się w środę, 28 kwietnia. Wtedy też dowiemy się, jakie będą ograniczenia na weselach 2021 i od kiedy wesela 2021 wystartują.

Wesela 2021 ograniczenia. Ile osób na weselu?

Minister zdrowia zaznaczył, że wesela będą wracały stopniowo. "Bardziej chodzi mi tutaj o kwestię limitu osób, które będą mogły uczestniczyć w takich przyjęciach". Na początek w imprezie będzie mogło wziąć udział 25 osób. Od takiego limitu wesela będą mogły wznowić działanie. Z biegiem czasu te limity z pewnością zostaną zwiększone. Wszystko zależy od liczby zakażeń koronawirusem oraz od liczby zaszczepionych osób.

Czy osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 nie będą ujmowane w limitach osób na weselu? Istnieje taka możliwość. W tym momencie obowiązuje zakaz spotkań, zebrań, imprez i zgromadzeń publicznych powyżej pięciu osób. Tak było np. podczas niedawnych świąt wielkanocnych. Przedstawiciele rządu podkreślali jednak, że do limitu osób nie byli włączani ci, którzy zostali zaszczepienie. Można więc zakładać, że ze weselami 2021 będzie podobnie.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Źródło: Wesela 2021. Od kiedy będzie można je organizować? Jakie ograniczenia na weselach?