Pizza

i

Autor: pixabay.com Pizza

Warszawska pizzeria w RANKINGU najlepszych w Europie - gdzie zjeść doskonałą pizzę w stolicy?

2021-08-06 13:45

By zjeść doskonałą pizzę nie trzeba jechać do Włoch. Mieszkanki i mieszkańcy stolicy mogą zamówić doskonałą pizzę nie ruszając się z miasta. Jedna ze stołecznych restauracji serwujących to popularne danie znalazła się w rankingu 50 najlepszych pizzerii Europy 2021 roku. Co to za lokal? Dowiecie się tego z artykułu.

Najlepsza pizzeria w Warszawie? To bez wątpienia restauracja, która pojawiła się w prestiżowym rankingu 50 Top Pizza. Znawcy pizzy i smakosze przygotowują tam zestawienia w różnych kategoriach. Najważniejsze są rzecz jasna rankingi najlepszych pizzerii na Świecie, kontynentach i w poszczególnych krajach. W tegorocznym rankingu europejskich pizzerii pojawiła restauracja z Warszawy. Włoscy eksperci tworzący zestawienie docenili kunszt stołecznych kucharzy i smak ich pizz. O jaki lokal chodzi? To dobrze znana warszawiakom i warszawiankom pizzeria, która przepyszną pizzę serwuje w trzech lokalizacjach na terenie Warszawy.

Ceny warzyw i owoców szokują! Kupujący oburzeni

Ciao a Tutti w rankingu najlepszych pizzerii Europy

W rankingu 50 Top Pizza znalazła się restauracja Ciao a Tutti z Warszawy. Eksperci docenili przywiązanie lokalu do tradycyjnej pizzy neapolitańskiej. Kucharze z Ciao a Tutti stosują odpowiednią mąkę, sery i certyfikowane pomidory San Marzano. Sam wystrój też nawiązuje do tradycji neapolitańskich. Ciao a Tutti znalazła się na 30. miejscu w rankingu. Pierwsze trzy przypadły kolejno dla pizzerii w Paryżu, Wiedniu i Madrycie. Pełen ranking wraz z opisami pizzerii znajdziecie na stronie 50 Top Pizza.

Ciao a Tutti - gdzie są restauracje z najlepszą pizzą?

W Warszawie znaleźć można trzy restauracje Ciao a Tutti. Ich adresy to Merliniego 5al. Niepodległości 217Zygmunta Hübnera 2.

Źródło: Warszawska pizzeria w RANKINGU najlepszych w Europie - gdzie zjeść doskonałą pizzę w stolicy?