Cmentarz

i

Autor: pixabay.com Cmentarz

Warszawa: POGODA na Wszystkich Świętych 2021 - jaka aura 1. i 2 listopada?

2021-10-29 12:49

Warszawiacy i warszawianki 1. listopada ruszą na groby swoich bliskich. Czy obchodów dnia Wszystkich Świętych i Zaduszek nie popsuje pogoda? Z naszego artykułu dowiecie się, jaką aurę przewidują synoptycy na 1. i 2. listopada 2021.

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki w Warszawie? To pytanie zadaje sobie wiele osób, których bliscy spoczywają na stołecznych nekropoliach. Święto Zmarłych i dzień zaduszny będą okazją nie tylko do odwiedzenia grobów rodziny i przyjaciół, ale też zwiedzenia wyjątkowych miejsc, jakimi są warszawskie cmentarze. Stare Powązki, Cmentarz Północny czy Cmentarz Bródnowski to tylko kilka nekropolii, które przez dwa pierwsze dni listopada będą tłumnie odwiedzane przez mieszkańców i mieszkanki Stolicy. Wiele osób postanowi też zapewne zobaczyć cmentarze innych wyznań. Czy tych wędrówek pełnych zadumy nie popsuje pogoda? W dalszej części artykułu znajdziecie naszą prognozę pogody opartą na przewidywaniach synoptyków.

Niebezpieczna jazda 18-latka

Pogoda na Wszystkich Świętych w Warszawie 01.11

Jaka będzie aura na Wszystkich Świętych w Warszawie? W poniedziałek, 1. listopada, możemy się spodziewać około 16 stopni Celsjusza w dzień i 8 stopni w nocy. Słońce będzie się przebijać przez chmury, więc liczymy na pogodny dzień. Przewidywana siła wiatru to 19 km/h, a w porywach 22 km/h. Deszcz w dzień raczej nie spadnie - jego prawdopodobieństwo to tylko 12%. Inaczej może być w nocy, bo prawdopodobieństwo wzrasta do 59%.

Pogoda na Zaduszki w Warszawie 02.11

Jak będzie w Dzień zaduszny? Pogoda się pogorszy. Oczekujmy 11 kresek ciepła w ciągu dnia i zaledwie 5 w nocy. W dzień okresowe opady deszczu i brak słońca. Chmury zniknął wieczorem. Nie znaczy to jednak, że w nocy nie popada - prawdopodobieństwo wystąpienia deszczu wynosi 44%.

Źródło: accuweather.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa: POGODA na Wszystkich Świętych 2021 - jaka aura 1. i 2 listopada?