samolot

i

Autor: Pixaby

Pijany Polak rozebrał się na lotnisku i oddał mocz. Wracał z wakacji w Egipcie

2021-09-02 12:20

46-letni Polak, który wracał z wakacji w Egipcie, zaczął awanturować się w samolocie. Po lądowaniu na lotnisku Warszawa-Okęcie i zatrzymaniu przez funkcjonariuszy z Grupy Interwencji Specjalnych rozebrał się do naga, a następnie oddał mocz.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Jak informuje nadwislanski.strazgraniczna.pl, załoga samolotu zgłaszało, że jeden z pasażerów nie wykonuje jej poleceń. Dodatkowo zachowuje się agresywnie, obraża wszystkih, używając wulgaryzmów i pluje na inne osoby. Wszystko wskazywało na to, że jest pod wpływem alkoholu.

Potężny pożar na Swojczyckiej we Wrocławiu

Po wylądowaniu samolotu na lotnisku do niesfornego mężczyzny zostali wezwani funkcjonariusze Grupy Interwencji Specjalnych PSG Warszawa-Okęcie. 46-latek opuścił dobrowolnie pokład, ale w pomieszczeniach służbowych znów zaczął się awanturować. Rzucał przedmiotami, po czym rozebrał się do naga i oddał mocz w pomieszczeniach lotniska. Wobec mężczyzny zastosowano środki przymusu bezpośredniego.

46-latek został przewieziony do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty z czterech paragrafów, otrzymał też mandaty karne w wysokości kilkuset złotych. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do zarzucanych mu czynów. Tłumaczył się, że nadmiernie spożywał alkohol, bo boi się latania samolotem.

Sonda
Czy lubisz latać samolotem?
Źródło: Pijany Polak rozebrał się na lotnisku i oddał mocz. Wracał z wakacji w Egipcie