WARSZAWA: od kiedy otwarte salony fryzjerskie zmiany po regionalizacji obostrzeń

i

Autor: canva.com Fryzjer

WARSZAWA - czy są otwarte salony fryzjerskie? Zmiany po regionalizacji obostrzeń

2021-04-22 10:34

Podczas konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego 21.04 ogłoszono zniesienie części obostrzeń w województwach z mniejszą liczbą zakażeń koronawirusem. W tej grupie jest też woj. mazowieckie. Działanie wznowią między innymi zakłady fryzjerskie. Od kiedy będą otwarte w Warszawie? Sprawdzicie to w naszym artykule.

Warszawa - czy są otwarte salony fryzjerskie? Takie pytanie mogą sobie zadawać mieszkańcy Warszawy po 21 kwietnia. Tego dnia odbyła się się konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. MZ ogłosił wówczas regionalizację obostrzeń, w ramach której znoszone są restrykcje związanych z pandemią COVID-19 w województwach z najmniejszą liczba zakażeń koronawirusem i małym obłożeniem szpitali. Nowe zasady bezpieczeństwa pozwalają między innymi na wznowienie działalność salonów fryzjerskich, salonów urody i salonów kosmetycznych. Wiadomo już, że województwo mazowieckie znalazło się wśród regionów, w których będzie można skorzystać z usług fryzjerów czy salonów kosmetycznych. Warto wiedzieć, od kiedy można się umawiać na wizyty w tych miejscach.

Marchew – dlaczego warto jeść marchewkę?
Sonda
Czy czekasz na otwarcie salonów fryzjerskich?

Od kiedy fryzjerzy otwarci w Warszawie?

Zniesienie obostrzeń było szczególnie ważne dla osób z branży beuty. Fryzjerki i fryzjerzy w Warszawie, salony urody i gabinety kosmetyczne znów będą mogły zarabiać. Na zniesienie obostrzeń czekali też mieszkańcy i mieszkanki Stolicy. Wszystkim marzył się bowiem przynajmniej częściowy powrót do normalności.

Od kiedy zatem będą otwarte salony fryzjerskie w Warszawie? Na wizyty można się umawiać od poniedziałku 26 kwietnia. Według ustaleń rządu, luzowanie obostrzeń w województwach z mniejszą ilością zakażeń zaplanowano na ten właśnie dzień.

Źródło: WARSZAWA - czy są otwarte salony fryzjerskie? Zmiany po regionalizacji obostrzeń