Warszawa - bójka kierowców na ulicy! Niecodzienne zdarzenie zarejestrowała kamera [WIDEO]

i

Autor: YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA bójka kierowców na ulicy

Warszawa - BÓJKA KIEROWCÓW NA ULICY! Niecodzienne zdarzenie zarejestrowała kamera [WIDEO]

2021-04-16 12:53

Kamera samochodowa w jednym z aut zarejestrowała niecodzienne zdarzenie na Alei Wincentego Witosa w Warszawie. Na nagraniu widzimy bójkę, która wywiązała się między kierowcami autobusu i samochodu osobowego. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Warszawscy kierowcy dobrze wiedzą, że na ulicach miasta mogą czasem puścić nerwy. Korki, zajeżdżanie drogi, wymuszanie pierwszeństwa - z tym można się zetknąć codziennie. Nic dziwnego, że w mieście jest łatwo o stres za kołkiem. Zwykle kończy się jednak na naciskaniu klaksonu, kilku dosadnych słowach pod nosem lub - w najgorszym wypadku - na ostrej wymianie zdań między kierującymi. W tym wypadku konflikt gwałtownie eskalował i... doszło do rękoczynów! Na kanale STOP CHAM, gdzie zamieszczane są nagrania podobnych przypadków z całej Polski, znalazł się niedawno filmik pokazujący bójkę na Alei Wincentego Witosa. Starli się ze sobą kierowca autobusu miejskiego i prowadzący auta osobowego. Zdarzenie zarejestrowała kamera zainstalowana w innym pojeździe.

Uratował konie z pożaru

Bójka na Al. Witosa - Walczących rozdzielili inni kierowcy [WIDEO]

Na nagraniu z kanału STOP CHAM oglądamy zajście, które miało miejsce 14 kwietnia 2021. Widzimy na nim samochód osobowy i autobus miejski. Oba pojazdy stoją blisko pobocza. Kierowca autobusu podchodzi do auta gwałtownie gestykulując. Po chwili wysiada prowadzący osobówki. W pewnym momencie obu kierowcom puszczają nerwy... Na szczęście interweniują osoby z innego samochodu na ulicy. W opisie filmu na YouTube czytamy, że po rozładowaniu napiętej sytuacji, wszyscy pojechali w swoją stronę. Można jednak założyć, że obaj panowie spędzili resztę dnia w nerwach. Zobaczcie wszystko na poniższym wideo:

Źródło: Warszawa - BÓJKA KIEROWCÓW NA ULICY! Niecodzienne zdarzenie zarejestrowała kamera [WIDEO]