Brak maseczki? Mandat może wlepić także miejski strażnik! Straż miejska przeszła pod nadzór policji!

i

Autor: UM Bełchatów Brak maseczki? Mandat może wlepić także miejski strażnik! Straż miejska przeszła pod nadzór policji!

W weekend kontrole policji w komunikacji, sklepach, na ulicach. Sprawdzą czy przestrzegane są obostrzenia

2021-03-19 15:13

Policja włącza się do działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Liczba przypadków z dnia na dzień rośnie, padają kolejne rekordy zakażeń. Z tego względu w weekend będzie zwiększona liczba patroli.

Rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, nadkom. Sylwester Marczak zapowiedział, że w weekend na ulicach Warszawy możemy spodziewać większej liczby patroli w związku z pandemią COVID-19. "Każdym lekceważeniem obostrzeń przyczyniamy się do wydłużania czasu pandemii" - zapowiedział i dodał, że zasada, którą będą kierować się funkcjonariusze policji to zasada „Zero Tolerancji”. "Spotkać nas będzie można m.in. w miejscach gromadzenia się osób oraz środkach komunikacji publicznej i obiektach handlowych" – zapowiedział rzecznik.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Niespodziewany atak zimy w Polsce
Sonda
Bon żywnościowy. Czy to dobry pomysł?
Źródło: W weekend kontrole policji w komunikacji, sklepach, na ulicach. Sprawdzą czy przestrzegane są obostrzenia