W dniu urodzin nosorożec zagrał na syntezatorze

i

Autor: Denver ZOO W dniu urodzin nosorożec zagrał na syntezatorze

W dniu swoich urodzin nosorożec postanowił zagrać na pianinie. I nawet mu to wyszło! [VIDEO]

2021-06-07 9:08

W dniu 12 urodzin pracownicy ZOO w Denver w USA postanowili sprawić nosorożcowi indyjskiemu o imieniu Bandhu niecodzienny prezent. Poza pospolitymi prezentami jak kąpiele wody czy jedzenie nosorożec miał także okazje zagrać na... syntezatorze! Wszystko to zostało uwiecznione na filmie!

Niecodzienny prezent otrzymał nosorożec indyjski o imieniu Bandhu w dniu swoich 12 urodzin. Na swoje urodziny opiekunowie podarowali mu syntezator do grania. Nosorożec, używając swojej elastycznej górnej wargi zaczął naciskać na klawisze wydobywając z nich przy okazji dźwięk. Na przemian grając jadł swoje przysmaki.

Bandhu waży ponad 2200 kg i jest największym ze swojego gatunku w ZOO w Denver. Jego opiekunowie zauważają, że czasami jest kapryśny, a czasami pokazuje figlarny nastrój, a potem nie można go oderwać od plastikowych piłek.

Nosorożce indyjskie są również nazywane „jednorogimi”. Ich rogi są stosunkowo małe, ale za to mają one dwa duże siekacze. Inną cechą ich wyglądu są grube fałdy skóry, które chronią ich ważne obszary, klatkę piersiową i szyję. W naturalnym środowisku nosorożce te nie mają wrogów, które im zagrażają. Wszystkie wyżej wymienione cechy są temu gatunkowi potrzebne tylko do konkurowania pomiędzy sobą.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?
Źródło: W dniu swoich urodzin nosorożec postanowił zagrać na syntezatorze. I nawet mu to wyszło! [VIDEO]