US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce!

i

Autor: Screen Twitter US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce!

US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce! [WIDEO]

2021-09-01 11:42

Szokujące sceny podczas US Open. Francuski tenisista, Benoit Paire niezadowolony ze swojej gry wyżywał się na jednym z kibiców, a następnie niszczył sprzęt. Nie jest to pierwszy wybryk sportowca na kortach.

Do zaskakujących scen doszło podczas pierwszej rundy US Open. Benoit Paire zmierzył się z Dusanem Lajoviciem. Francuzowi od początku nie szło za dobrze. Ostatecznie przegrał: 1:3 (3:6, 5:7, 6:2, 4:6) i musiał uznać wyższość rywala.

Jednak to nie słaba gra Paire przyciągnęła uwagę widzów, a jego zachowanie. Kibice podczas meczu dawali wyraz tego, że nie są fanami Francuza. Ten w odwecie wdał się z nimi w dyskusje, a jednego z widzów nazwał "sku*****nem".

To jednak jeszcze nie wszystko. Paire następnie "popisał się" ciśnięciem z całej siły rakiety o kort, a następnie zniszczył parasolkę, która znajdowała się na jego połowie. Za swoje zachowanie Francuz został ukarany utratą punktu.

To nie pierwszy raz, gdy Paire daje upust swoich emocji w taki sposób. Na początku 2021 roku narzekał, że mecze rozgrywają się bez publiczności, co miało go demotywować. Co więcej, źle wypowiadał się o organizatorach Australian Open. Kontrowersyjnie zachowywał się też podczas innych turniejów. Z tego względu został wykluczony z udziału w IO w Tokio przez francuską federację.

Sonda
Czy interesujesz się esportem?
Źródło: US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce! [WIDEO]