Kontrowersyjna wywieszka w sklepie

i

Autor: https://www.facebook.com/JacekBiega-169515493092386 / pixabay.com Kontrowersyjna wywieszka w sklepie

Ursynów: KONTROWERSYJNA WYWIESZKA W SKLEPIE - tym klientom sprzedawca dolicza 50% ceny!

2022-01-26 10:09

W jednym ze sklepów sportowych na terenie Ursynowa można się natknąć na zaskakującą wiadomość od właściciela. Informuje on, że przez Polski Ład zamierza doliczać dodatkowe 50% ceny klientom pewnej grupy. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule.

Polski Ład to w ostatnich miesiącach jeden z głównych tematów debaty publicznej. Rządowy pakiet reform spotkał się z krytyką wielu grup, w szczególności przedsiębiorców. Uważają oni, że Polski Ład nie tylko wprowadza organizacyjny chaos, ale wprost szkodzi gospodarce i przedsiębiorczości. Negatywne opinie odnośnie Polskiego Ładu można dziś spotkać w wielu miejscach. Niektórzy manifestują to szczególnie jednoznacznie, czego przykładem jest wywieszka, która pojawiła się w jednym ze sklepów sportowych na terenie Ursynowa. Dowiadujemy się z niej, że przez Polski Ład właściciel zamierza doliczać 50% do ceny produktów klientom pewnej grupy. O kogo chodzi? Przeczytajcie w dalszej części artykułu.

Seler zwyczajny – dlaczego warto jeść selery?

O sprawie pisała między innymi Gazeta Wyborcza. Właściciel sklepu w rozmowie z dziennikarzami stwierdzał, że jest zmęczony decyzjami rządu i obawia się tego, w jakim kierunku zmierza Polska pod wodzą koalicji sprawującej władzę.

Podkreśla, że nie kryje się ze swoimi poglądami, a wywieszka ma zniechęcić do zakupów osoby, które chciałby sprzeczać się z nim na ten temat.

O 50% drożej dla zwolenników partii rządzącej

Wywieszkę można zobaczyć w sklepie Jacek Biega przy ul. Okaryny na Ursynowie. Właściciel, Jacek Gardner od wielu lat sprzedaje tam odzież i akcesoria sportowe. Podobnie, jak wielu innych przedsiębiorców uważa, że zawarte w Polskim Ładzie reformy rządu szkodzą gospodarce. To oraz kierunek, w którym jego zdaniem podąża dziś Polska, skłoniły go do umieszczenia w sklepie specjalnej informacji. Z czerwonej kartki dowiadujemy się, że sklep dolicza 50% ceny produktów wszystkim klientom popierającym Prawo i Sprawiedliwość. O takich sympatiach politycznych należy "powiadomić obsługę przed rozpoczęciem zakupów". Post ze zdjęciem zamieszczamy poniżej.

Jedni chwalą, inni odradzają zakupy

Obok wiadomości w sklepie Jacek Biega ciężko przejść obojętnie. Deklaracja sprzedawcy wywołała kontrowersje i podzieliła ludzi w ocenach. Komentarze pod zdjęciem są w większości przychylne, jednak w opiniach nt. sklepu w Google można spotkać też wypowiedzi takie, jak ta: Uwaga! Sklep prowadzi segregację polityczną klientów. Nie polecam. W Warszawie są miejsca gdzie potrafią doradzić w czym biegać, a nie na kogo głosować w wyborach.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ursynów: KONTROWERSYJNA WYWIESZKA W SKLEPIE - tym klientom sprzedawca dolicza 50% ceny!