luis machado

i

Autor: radomiak.pl

Tragiczny wypadek koło Sochaczewa. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci

2021-06-29 14:16

Tragiczny wypadek koło Sochaczewa. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci. Na miejscu działa sześć pojazdów straży pożarnej i jednostki policji. Droga jest całkowicie zablokowana. Jakie były przyczyny wypadku? Więcej informacji znajdziecie w tym artykule

Tragiczny wypadek koło Sochaczewa. Zderzyły się tam samochód osobowy i ciężarówka. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci. Wszystkie podróżowały osobówką. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Policja ustala jakie mogły być przyczyny wypadku.

Tragiczny wypadek w Elżbietowie: Aktualizacja

Jak przekazała PAP mł. asp. Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki skoda wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem ciężarowym, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. - Wszystkie osoby jadące samochodem osobowym, dwie osoby dorosłe i trójka dzieci zginęły na miejscu – dodała. Jak poinformował st. kpt. Rafał Krupa ze straży pożarnej w przypadku jednego z dzieci podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, niestety nie przyniosła ona efektu: "Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdziła zgon" - dodał strażak.

Samochodem podróżowała rodzina?

Policja nie potwierdza czy osobówka jechała rodzina. "Dzieci były małe, w wieku szkolnym" - zaznaczyła mł.asp. Aleksandra Calik. Jak dowiedział się nieoficjalnie PAP, dzieci, które zginęły w wypadku miały od 4 do 14 lat. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Badanie przeprowadzone na miejscu wykazało, że jest trzeźwy. Jednak, jak zaznacza policjantka, "od obydwu kierujących została pobrana krew do badań". Strażacy zabezpieczyli zbiornik z paliwem w ciężarówce, z którego wypływało paliwo.

Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia

Mały kotik we wrocławskim zoo dostał imię Bruno

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Tragiczny wypadek w Elżbietowie. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci