Zatrzymany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

i

Autor: kppminsk.policja.waw.pl Zatrzymany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Towarzysza od kieliszka POBIŁ NA SMIERĆ - szokująca zbrodnia w gminie Mrozy

2021-09-30 12:45

Zaczęło się od wspólnego picia alkoholu, a skończyło na pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Zbrodni dokonał mieszkaniec gminy Mrozy, który swojego towarzysza skatował po sprzeczce. Szczegóły tej szokującej sprawy znajdziecie w naszym artykule.

Szczegóły zbrodni, do jakiej doszło jednej z miejscowości gminy Mrozy są szokujące! Opisuje je na swojej stronie Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim. To właśnie podlegli jej policjanci z komisariatu w Mrozach dokonali zatrzymania 66-latka oskarżonego o dokonanie przestępstwa. Wszystko wydarzyło się w sobotę, 25 września. Sprawca przebywał na suto zakrapianym alkoholem spotkaniu. Pomiędzy nim a innym obecnym tam mężczyzną, 75-latkiem, również mieszkańcem gminy, doszło do awantury. Emocje podlane alkoholem wzięły górę - pijany mężczyzna pobił swojego towarzysza do tego stopnia, że tamten zmarł mimo prób ratowania jego życia. Ustalenia policji ujawniają więcej szczegółów.

Warszawa żegna Powstańca Warszawy

Sprawca okładał krzesłem

Policjanci z komisariatu w Mrozach udali się na miejsce po otrzymaniu zgłoszenia o pobiciu. Na miejscu zastali ofiarę i podejrzanego 66-latka, który był nietrzeźwy. Mundurowi ustalili, że między mężczyznami doszło do awantury. W pewnej chwili 66-latej chwycił za krzesło, którym zaczął bić swojego towarzysza, uderzając między innymi w głowę.

Pobitego, w stanie zagrażającym życiu, przetransportowano do szpitala helikopterem, sprawcę zaś - do aresztu. Niestety, obrażenia 75-latka okazały się śmiertelne. Zmarł po dwóch dniach na oddziale. 66-latkowi postawiono zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym, ale bardzo prawdopodobne, że za kratami będzie siedział do końca swoich dni. Za przestępstwo grozi mu bowiem nawet dożywocie.

Źródło: kppminsk.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Towarzysza od kieliszka POBIŁ NA SMIERĆ - szokująca zbrodnia w gminie Mrozy