Tour de Pologne 2021. Nietypowa „Strefa VIP” kibiców! Tego jeszcze nie było!

i

Autor: jacqueline macou/Canva/Twitter

Tour de Pologne 2021. Nietypowa „Strefa VIP” kibiców! Tego jeszcze nie było!

2021-08-11 9:19

Podczas Tour de Pologne wielu polskich kibiców gromadzi się przy trasie wyścigu, aby dopingować światową śmietankę kolarstwa. Podobnie było podczas wczorajszego drugiego etapu wyścigu, który z Zamościa przeniósł się do Przemyśla. Podczas transmisji mogliśmy zobaczyć kibiców, którzy w nietypowy sposób oglądali zmagania sportowców.

Kibice uwielbiają gromadzić się przy trasach, by dopingować na żywo sportowców. Niektórzy wykorzystują okazje, by na moment zabłysnąć w telewizji, jak to było podczas Tour de France. Wówczas kobieta wtargnęła na trasę przejazdu i spowodowała wielką kraksę, w której ucierpiało kilkunastu kolarzy. W Polsce „wybryki” kibiców mają raczej pozytywny wydźwięk. Każdego roku mówi się o widzach, którzy w nietypowy sposób wykorzystują swój ułamek sekundy! Tak też było wczoraj podczas drugiego etapu Tour de Pologne. W trakcie przejazdu z Zamościa do Przemyśla kamera zarejestrowała nietypową strefę kibica, która stała się hitem sieci! Mieszkańcy miejscowości, przez którą przejeżdżał peleton zorganizowali sobie vipowskie miejsca. Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Tour de Pologne 2021: mapa wyścigu, trasa, etapy. Kiedy i jak pojadą kolarze?

Tour de Pologne 2021. „Strefa VIP” kibiców!

Kamery TVP Sport uwieczniły nietypową "Strefę VIP", a dokładnie to umieszczony na jednym z pól ciągnik z podniesioną łyżką. W niej siedziało troje kibiców, którzy oglądali zmagania sportowców z całkiem sporej wysokości, co ważne z dumnie powiewającą flagą.

Hamował, ale bez skutku. Rowerzysta rozjechany przez skodę
Sonda
Ogladasz Tour de Pologne w telewizji lub na żywo w swojej miejscowości?
Źródło: Tour de Pologne 2021. Nietypowa „Strefa VIP” kibiców! Tego jeszcze nie było!