Top Model: żona ministra w tajemnicy przed nim wystąpiła w programie. "Może się ze mną nie rozwiedzie"

2021-09-02 8:54

W najnowszej edycji programu Top Model pojawiła się Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera z PiS. Kobieta podkreśliła, że zgłosiła się do show, by spełnić swoje marzenie. Jurorzy dali jej szansę i Mariannę Schreiber zobaczymy w kolejnym etapie.

Marianna Schreiber - żona ministra Łukasza Schreibera wystąpiła w Top Model

W środę, 1 września wystartował nowy sezon Top Model i od razu wzbudził sporo emocji. Na castingu pojawiła się żona polityka. Marianna Schreiber, bo właśnie o niej mowa zdradziła, że mąż nic nie wiedział o jej planach. Program Top Model jest bowiem sprzeczny ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Kobieta postawiła jednak na swoim i postanowiła spróbować swoich sił w show.

Udział w Top Model był marzeniem jeszcze z wieku nastoletniego. Pochodzę z dość biednej rodziny. I to nie był moment na spełnianie marzeń nastolatki, ale moment, w którym trzeba stać się dorosłym i w którym trzeba odbić się od dna, żeby osiągnąć coś w przyszłości - powiedziała Marianna Schreiber w programie.

Raport z Anteny 01.09.2021

Kobieta dodała również, że jej mąż nie do końca mógłby w nią uwierzyć, dlatego nie powiedziała, że bierze udział w Top Model. Podziękowała także Michałowi Pirógowi za wsparcie.

Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się ze mną nie rozwiedzie. Chciałam zrobić coś dla siebie - dodała Marianna Schreiber.

Jurorzy postanowili dać szansę żonie polityka ze względu na jej słowa oraz odwagę w dążeniu do celu.

Marianna Schreiber skomentowała swój występ w Top Model. "Nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka"

Po emisji odcinka Marianna Schreiber skomentowała swój występ w Top Model w mediach społecznościowych.

W życiu przeżyłam wiele stresujących sytuacji (...) Jednakże ten stres, który towarzyszył mi w Top Model, był takim, jakiego nigdy nie czułam. Cała sie trzęsłam, nogi miałam jak z waty, zacisnęły mi się usta i przez to miałam złą wymowę… W końcu po castingach miałam podawaną kroplówkę ze stresu. (...) Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka a podejmowałam je w życiu wiele raz - napisała Marianna Schreiber na swoim profilu na Facebooku.

Dodała również, że do programu przyszła w tajemnicy przed mężem i odcina się od polityki.

Marianna Schreiber: kim jest żona ministra?

O Mariannie Schreiber głośno zrobiło się kilka lat temu po wpisie, jaki opublikowała na Twitterze. Chodziło o zdjęcie dziewczyny w autobusie z tęczową torebką. Marianna Schreiber skomentowała to słowami: "Won z mojego miasta". Jej mąż Łukasz Schreiber przeprosił wtedy za wpis małżonki.

To jest dla mnie bardzo przykra sprawa. Moja żona to napisała, już przeprosiła. Ja również kieruję słowa ubolewania, zwłaszcza w stosunku do tej kobiety ze zdjęcia - dodała.

Później Marianna Schreiber zapewniała, że ma wśród znajomych wiele osób LGBT oraz "popiera wiele rzeczy, które promuje LGBT". Tę sprawę wspomniała również po występie w Top Model.

Wiem, ze ciężko uwierzyć w wiele rzeczy po Artykułach sprzed 3 lat, ale naprawdę - proszę o refleksje nad tym jak fake i internet napędza ludzi do nienawiści ! - napisała Marianna Schreiber.

Marianna Schreiber w mediach społecznościowych przedstawia się jako magister pedagogiki, przyszła doktorantka oraz nauczyciel/terapeuta. Ma 28 lat. Jej mąż, Łukasz Schreiber to poseł PiS i minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Ma 34 lata, pochodzi z Bydgoszczy. Jest synem Grzegorza Schreibera - także polityka. Łukasz Schreiber w rządzie piastuje stanowisko przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarza Rady Ministrów i przewodniczącego zespołu ds. programowania prac rządu. Jest odpowiedzialnym za ustawy, którymi zajmuje się rząd.

Sonda
Czy uczestnik Top Model ma szansę zrobić karierę w modelingu?
Źródło: Top Model: żona ministra w tajemnicy przed nim wystąpiła w programie. "Może się ze mną nie rozwiedzie"