TikTok wprowadza przycisk „nie lubię”. Nie będzie odnosił się do filmów

i

Autor: Solen Feyissa

TikTok otwiera restauracje! W TikTok Kitchen o menu decydują użytkownicy

2021-12-20 13:22

Popularna platforma TikTok otwiera restaurację. Pierwsza ma znaleźć się w USA, ale nie będzie to normalne miejsce, w którym klienci będą mogli usiąść i zjeść „popularny posiłek”. Popularny ponieważ to użytkownicy będą decydować o tym co będzie w menu. Jak? Szczegóły poniżej.

TikTok otwiera restauracje? Wydaje się to bardzo dziwne, ale jak się okazuje prawdziwe. Pierwsze restauracje pod logiem TikToka mają otworzyć się w USA. Nie będą to jednak normalne lokale, w którym będzie można się rozsiąść na godziny i spędzić czas z rodziną, czy znajomymi. Jedzenie będzie można zamówić wyłącznie na dowóz. Na początek otworzonych zostanie około 300 miejsc, które już w marcu przyszłego roku będą rozwozić jedzenie. Firma planuje otworzyć 1000 takich lokali do końca 2022 roku. Oznacza to, że już niebawem Amerykanie będą mogli mieć okazję zjeść „popularny posiłek”. Dlaczego popularny? O menu mają decydować użytkownicy TikToka!

W TikTok Kitchen o menu decydują użytkownicy

Krótkie filmy o gotowaniu na TikToku są bardzo popularne. Dlatego w TikTok Kitchen w menu znajdą się dania z filmików, które biją rekordy popularności! Kucharze będą odwzorowywali to, co przedstawione jest na nagraniu i taki posiłek będzie można zamówić z dowozem.

Menu w TikTokowych restauracjach ma zmieniać się co kwartał. To co znajdzie się w menu zależeć będzie od aktualnego trendu jedzeniowego w aplikacji. Co ważne pomysłodawcy TikTok Kitchen nie będą kraść przepisów. Twórcom dań będzie przysługiwała część z zarobionych pieniędzy przez danie ich autorstwa.

Betlejemskie światełko dotarło do Bydgoszczy. Wyjątkowe życzenia dla mieszkańców
Źródło: TikTok otwiera restauracje! W TikTok Kitchen o menu decydują użytkownicy