Test na koronawirusa w Carrefourze. Od kiedy będą w sprzedaży? Ile kosztują?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Test na koronawirusa w Carrefourze. Od kiedy będą w sprzedaży? Ile kosztują?

Test na koronawirusa w Carrefourze. Od kiedy będą w sprzedaży? Ile kosztują?

2021-03-17 18:43

Testy na koronawirusa będą dostępne także w sieci sklepów Carrefour. To już kolejny market po Biedronce i Lidlu, który wprowadza ten produkt. Kiedy testy na SARS-CoV-2 będą w sprzedaży? Ile kosztuje test na koronawirusa w Carrefourze?

Od 15.03.2021 testy na koronawirusa są dostępne w sprzedaży w sieci sklepów Biedronka. Nie są to jednak testy wykrywające zakażenie, a przeciwciała SARS-CoV-2. Oznacza to, że wskazują, czy przebadana osoba przeszła już Covid-19. Kolejne supermarkety zapowiadają sprzedaż podobnych produktów. Wśród nich m.in. Lidl, a teraz także sieć sklepów Carrefour. Jak informują Wirtualne Media, francuska sieć jest w trakcie poszukiwania odpowiednich ofert na rynku. Oznacza to, że póki co nie jest znana dokładna data wprowadzenia testów do sprzedaży, ani ich cena.

Testy na przeciwciała coraz częściej są sprzedawane w sieciówkach. U naszych zachodnich sąsiadów można je kupić m.in.w Rossmanie, Aldi czy Lidlu. W Polsce póki co wyłącznie w Biedronce.

Test na koronawirusa

Test z supermarketu informuje o przebyciu koronawirusa. Żeby dowiedzieć się czy aktualnie jesteśmy chorzy, należy poprosić o skierowanie lekarza POZ lub wypełnić formularz online, na podstawie którego zostanie wystawione skierowanie. Szczegóły znajdziesz >>TUTAJ<<.

Raport z Anteny 17.03

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Proste pytania, nieoczywiste odpowiedzi. Nie daj się nabrać! 8/15 to już sukces

Pytanie 1 z 15
Jakiego koloru jest "czarna skrzynka" w samolocie?
Źródło: Test na koronawirusa w Carrefourze. Od kiedy będą w sprzedaży? Ile kosztują?