piłka nożna

i

Autor: pixabay.com

Taki walkower w futbolu nie zdarza się często! Zadecydowała... jedna litera!

2021-10-07 12:51

Znacie sytuację, gdy prowadzicie auto, a jeden z waszych pasażerów wie wszystko lepiej od nawigacji? O tym, że nie zawsze warto jest słuchać takie osoby, przekonali się ostatnio zawodnicy francuskiej drużyny Tarbes Pyrenees. Przeczytajcie nasz artykuł, by zobaczyć, jaka spotkała ich przygoda.

Drużyna Tarbes Pyrenees miała grać mecz w 4. rundzie Pucharu Francji. Ich przeciwnikiem był zespół Vabres-L'Abbaye, który miał być gospodarzem tego spotkania.

Gdy Tarbes Pyrenees ruszali na mecz, kierowca autokaru - zamiast kierować się nawigacją - posłuchał rady jednego z pasażerów, który twierdził, że zna najkrótszą drogę do miejscowości Vabres, gdzie rozgrywane było to spotkanie.

Okazało się, że bardzo się pomylił.

Drużyna była już w drodze od dłuższego czasu, gdy pasażerowie autokaru zorientowali się, że jadą w inną stronę niż powinni. Jak to możliwe? Droga, którą jechali prowadziła do miasta Vabre! Choć nazwy Vabre i Vabres różnią się tylko jedną literą, to dzieli je 85 km.

Autokar natychmiast zawrócił, jednak było już za późno. Na miejsce dotarli 45 minut po czasie tylko po to, by dowiedzieć się, że zgodnie z przepisami, drużyna gospodarzy wygrała mecz walkowerem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
Źródło: Taki walkower w futbolu nie zdarza się często! Zadecydowała... jedna litera!