Włamywacze

i

Autor: fot. https://www.facebook.com/PolicjaPL/ Włamywacze

WŁAMANIE W WARSZAWIE - ta para okradła mieszkanie małżeństwa policjantów!

2021-05-11 11:35

Policja udostępnia zdjęcia z nagrań monitoringu, na których widać parę włamywaczy. W ostatnim czasie udało im się okraść także mieszkanie małżeństwa mundurowych z Warszawy! Przestępcy są też podejrzani o dokonanie innych włamań na terenie stolicy. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ich ujęciu.

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawców włamań na terenie Warszawy. Na Facebooku polskiej policji pojawiły się zdjęcia z monitoringu, na których widać podejrzanych. Rozpoznanie utrudnia fakt, że włamywaczce mają na twarzach maseczki ochronne. Można jednak zidentyfikować parę po ubraniach. Przestępcy dokonali ostatnio kradzieży z włamaniem do mieszkania na warszawskich Bielanach. Jak się okazało, lokum należało do małżeństwa funkcjonariuszy policji. Włamywacze, oprócz kradzieży, zdewastowali mieszkanie. Prawdopodobnie nie jest to jedyne przestępstwo pary ze zdjęć. Z ustaleń mundurowych wynika, że osoby te dokonują włamań do mieszkań na terenie Warszawy i okolic.

Strzelanina w szkole w Kazaniu. Masakra w rosyjskim gimnazjum
Sonda
Czy chciałbyś być policjantem?

Zdjęcia podejrzanych o włamanie - rozpoznajecie te osoby?

Z postu dowiadujemy się, że poszukiwane osoby dokonały ostatnio włamania do mieszkania policjantów z Bielan. Śledczy nie wykluczają, że przestępcy mogli wiedzieć, kogo okradają i dlatego specjalnie zdewastowali lokum. Para jest też najprawdopodobniej zamieszana w inne kradzieże z włamaniem na terenie Warszawy i okolic. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą rozpoznać sprawców. Kontaktować się w tej sprawie można z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI pod numerem telefonu 47 723 04 13 oraz 112 lub 997. Szybkie ujęcie włamywaczy uniemożliwi im dalsze okradanie warszawiaków i warszawianek. Ich zdjęcia znajdziecie w zamieszczonym poniżej poście.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: WŁAMANIE W WARSZAWIE - ta para okradła mieszkanie małżeństwa policjantów!