Podróż do Czech za 45 zł?! PKP Intercity wprowadza bilety w promocyjnych cenach

i

Autor: Unsplash - Charles Forerunner Podróż do Czech za 45 zł?! PKP Intercity wprowadza bilety w promocyjnych cenach

Szukasz pociągu? Możesz zadzwonić do... EDKA! To nowa usługa PKP Intercity

2021-06-08 13:24

PKP Intercity uruchomiło nową usługę, która pomoże podróżnym w wyszukiwaniu połączeń. To wirtualny asystent głosowy - bot o imieniu Edek. Za jego pośrednictwem będzie także można sprawdzić ceny biletów. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numerem infolinii: 22 391 22 22. Więcej na ten temat przeczytasz w materiale poniżej.

- Infolinia obsługiwana przez wirtualnego asystenta głosowego to kolejne wdrażane przez nas rozwiązanie, które ma ułatwić i usprawnić proces obsługi pasażera, który rozpoczyna się od planowania podróży i wyszukiwania odpowiedniego połączenia. Nowa usługa to dodatkowa możliwość uzyskania informacji o rozkładzie jazdy, która może być szczególnie interesująca dla osób z ograniczonymi możliwościami korzystania z wyszukiwarki internetowej - powiedział członek zarządu PKP Intercity Artur Resmer.

PKP Intercity. Wirtualny asystent głosowy. Jak działa bot Edek?

Bot Edek jest dostępny 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wyszukuje połączenie na podstawie określonych przez pasażerów podstawowych informacji: stacji docelowej, początkowej, daty oraz godziny odjazdu, jak również dodatkowych opcji połączeń, które interesują podróżnego, takich jak np. przejazd bezpośredni, możliwość przewozu roweru czy uwzględnienia miejsca dla osoby z niepełnosprawnością.

Bot jest w stanie odbierać setki połączeń naraz. Z informacji PKP Intercity wynika, że dzięki zastosowanemu modułowi uczenia maszynowego, bot Edek cały czas się szkoli i wzbogaca bazę zaimplementowanej wcześniej wiedzy wraz z kolejnymi rozmowami.

 

Raport z anteny 08.06, godz.10

Wirtualny asystent głosowy będzie w przyszłości stopniowo wzbogacany o nowe funkcjonalności, aby kompleksowo pomagać klientom PKP Intercity w coraz większym zakresie tematów. (PAP)

W tych sytuacjach NIE DOSTANIESZ ŚLUBU w kościele. Lista 12 powodów. Zobacz:

Źródło: Szukasz pociągu? Możesz zadzwonić do... EDKA! To nowa usługa PKP Intercity