Droga krajowa nr 50

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Droga krajowa nr 50

SZOK! Zobaczcie, co robią "zawodowi kierowcy" na DK 50! [WIDEO]

2021-08-24 14:25

Od zawodowych kierowców wymaga się szczególnie dużo rozwagi na drodze. Dwóm, których uwieczniono na nagraniu, najwidoczniej jej zabrakło. To, co robią kierowcy autobusów na krajowej pięćdziesiątce przyprawia wręcz o ciarki! Wideo znajdziecie w artykule.

Szok na drodze krajowej nr 50! Na kanale STOP CHAM na YouTube pojawiło się nagranie wykonane przez jednego z kierowców jadących krajową pięćdziesiątką przez województwo mazowieckie. Kamera zainstalowana w jego aucie uchwyciła to, co zrobili kierowcy dwóch autobusów. Obaj pojechali... pod prąd! Aż trudno uwierzyć, że coś takiego robią kierowcy zawodowi, od których wymaga się przecież bardzo wysokich kompetencji. Szczególnie w przypadku, gdy przewożą ludzi. Jak doszło do tego, że obaj wyjechali naprzeciw innych pojazdów? Prawdopodobnie jeden z nich pomylił zjazd. Drugi zaś podążył za nim. Jedno nie ulega wątpliwości - tym kierowcom zabrakło rozwagi.

Jelenia Góra. Złodziej samochodu chciał pozostać anonimowy – założył czarną perukę i szpilki

Pod prąd na DK 50

Nagranie, które pojawiło się na kanale STOP CHAM, pokazuje dwóch kierowców autokarów, którzy wjechali pod prąd na jednym z węzłów na DK50. Drugi z nich zdaje się sygnalizować innym kierowcom, że pojechał za swoim kolegą. Taki brak rozwagi jest niedopuszczalny! Zobaczcie, jak wyglądała sytuacja.

Ciężarówką pod prąd na trasie siekierkowskiej

Niestety to nie pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie. 20 sierpnia na Facebookową stronę STOP CHAM trafiło nagranie pokazujące niemal identyczną sytuację. W tym wypadku pod prąd jechała ciężarówka. Wideo zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: SZOK! Zobaczcie, co robią "zawodowi kierowcy" na DK 50! [WIDEO]