Uderzył sędziego podczas meczu

i

Autor: https://twitter.com/Wazza_CN Uderzył sędziego podczas meczu

SZOK! Trener uderzył sędziego! Sprawca pożegna się z futbolem [WIDEO]

2021-09-29 9:44

Wiadomo, że decyzje arbitra często wzbudzają wielkie emocje. Nie można jednak dać się im ponieść tak, jak ten trener. Podczas meczu wściekł się na sędziego do tego stopnia, że wymierzył mu potężny cios w twarz! Zobaczcie nagranie z tego incydentu.

Trener uderzył sędziego - szokujące wideo pokazujące całe zajście krąży po sieci i jest smutnym dowodem na to, jak negatywne emocje może czasem wzbudzić piłka nożna. Decyzje arbitra często wzbudzają kontrowersję, jednak ani piłkarze, ani trenerzy nie powinni tracić nad sobą kontroli, lecz walczyć o zwycięstwo na boisku. Do zdarzenia uwiecznionego na nagraniu doszło podczas meczu pomiędzy Oleggio Castello i Carpignano, klubami 7. ligi włoskiej. Na trwającym minutę filmie widać wzburzonego trenera Giovanniego Alosi. Chwilę wcześniej sędziujący spotkanie Andrea Felisa pokazał mu czerwoną kartkę, co oznaczało, że resztę spotkania Alosi ma obejrzeć z trybun. To rozwścieczyło trenera.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Trener pożegna się z piłką nożną

Czerwony kartonik zadziałał na Alosiego dosłownie, jak płachta na byka. Natarł na sędziego, a odciągnąć próbowali go piłkarze, pracownik porządkowy i członek sztabu. Nie udało im się jednak ostudzić emocji trenera, który wyprowadził cios prosto w twarz Andrea Felisa. Sędzia natychmiast odgwizdał koniec meczu i przyznał walkower rywalom drużyny wściekłego sędziego.

Trener dopiero po fakcie zrozumiał to, co zrobił. Wkrótce przeprosił sędziego, który przyjął wyrazy skruchy i zapewnił, że nie skieruje sprawy do sądu. Karę trener wymierzył sobie zresztą sam. W rozmowie z mediami przyznał, iż bardzo żałuje swojego zachowania. Postanowił pożegnać się z piłką nożną nie czekając na oficjalne sankcje ligowe. Wideo pokazujące całe zajście zamieszczamy poniżej.

QUIZ: Piłka nożna - czy wiesz o jakie pieniądze chodzi?

Pytanie 1 z 12
Szalona cena za oryginalną koszulkę reprezentacji Polski, której producentem jest Nike, wywołała falę oburzenia. Podczas Mistrzostw Świata w Korei i Japonii za drogie koszulki naszych piłkarzy krytykowano by firmę…
Źródło: SZOK! Trener uderzył sędziego! Sprawca pożegna się z futbolem [WIDEO]