Szedł nagi aleją Waszyngtona. Uciekł do apteki

i

Autor: Straż Miejska Warszawa https://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/praga-poludnie/10083-szed%C5%82-nagi-al-waszyngtona.html?fbclid=IwAR3yiGk0PfobmW1PUdZ_moRKitrlbMkIosENsTy6V0XtynNhTdO25J0rC8s

Szedł nagi aleją Waszyngtona. Uciekł do apteki

2021-03-25 14:00

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego natrafili na młodego mężczyznę, który szedł al. Waszyngtona kompletnie nago. Gdy zobaczył strażników zaczął uciekać. Wbiegł do apteki.

Strażnicy miejscy patrolujący al. Waszyngtona tuż po godzinie 20 zobaczyli nagiego młodego mężczyznę. Szedł przez środek skrzyżowania z ul. Saską. Gdy zauważył radiowóz zaczął uciekać wzdłuż al. Waszyngtona. Wbiegł do apteki gdzie został ujęty przez strażników. W aptece spytano mężczyznę czy nie potrzebuje pomocy. Ten jednak rzucił się na funkcjonariuszy i uderzył jednego z nich w twarz. Strażnicy obezwładnili mężczyznę. Wezwano wsparcie i karetkę pogotowia.Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że ujęty nagi mężczyzna jest 26-letnim mieszkańcem Saskiej Kępy. Po zbadaniu przez lekarza, ubrany w specjalistyczną odzież, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rzucił się na policjantów z bagnetem
Sonda
Czy wprowadzenie twardego lockdownu uważasz za dobrą decyzję?
Źródło: Szedł nagi aleją Waszyngtona. Uciekł do apteki