Stadion Narodowy

i

Autor: Artur Malinowski flickr.com Stadion Narodowy

SZCZEPIENIA w STREFIE KIBICA na Stadionie Narodowym 19.06 - jak zapisać się na szczepienie? Jaką szczepionkę dostaniemy?

2021-06-16 15:45

W sobotę, 19 czerwca, odbędzie się najbardziej emocjonujący mecz Polaków na ERUO 2020! Mieszkańcy i mieszkanki Warszawy mają możliwość obejrzenia meczu Polska - Hiszpania w strefie kibica na Stadionie Narodowym. Przy okazji mogą się tam zaszczepić. W naszym artykule znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat.

Szczepienia w strefie kibica na Stadionie Narodowym 19.06 - jak zapisać się na szczepienie? Jaką szczepionkę dostaniemy? takie pytania mogą sobie zadawać wszyscy ci, którzy przy okazji oglądania meczu Polska - Hiszpania 19.06 w strefie kibica na PGE Narodowym, będą chcieli przyjąć szczepionkę przeciw koronawirusowi. To udogodnienie ma zachęcić warszawiaków i warszawianki do szczepień. Na widzów w strefie kibica będzie czekało 10 tysięcy jednodawkowych preparatów Johnson & Johnson. Szczepienia w strefie kibica będą się odbywały 19 i 20 czerwca. Niewymagana jest wcześniejsza rejestracja i zapisy. By przyjąć szczepionkę Johnson & Johnson przed meczem Polska - Hiszpania, lub dzień później, wystarczy kilka prostych kroków. Poznacie je w dalszej części artykułu.

Wywiadówka - Paprodziad

Szczepienia w strefie kibica na Narodowym - co trzeba zrobić?

Jak zaszczepić się w strefie kibica na PGE Narodowym? To bardzo proste. Szczepienie preparatem Johnson & Johnson będzie się odbywało 19 i 20 czerwca (sobota i niedziela). Akcja szczepień będzie się rozpoczynać od 10:00 i trwać do wyczerpania zapasów. Jedyne, czego potrzebujemy, to dowód osobisty i długopis. Organizatorzy strefy kibica na Stadionie Narodowym zalecają również posiadanie wypełnionej ankiety, którą znaleźć można tutaj.

Punkt szczepień w strefie kibica na Stadionie Narodowym

Szczepienia odbywać się będą na otwartej przestrzeni boiska treningowego PGE Narodowego pomiędzy bramami nr 10 a 11. Więcej informacji na temat szczepień w strefie kibica na Narodowym znajdziecie pod adresem http: www.strefakibica.com/szczepimysie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: SZCZEPIENIA w STREFIE KIBICA na Stadionie Narodowym 19.06 - jak zapisać się na szczepienie? Jaką szczepionkę dostaniemy?