Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021

i

Autor: Pixabay Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021

Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021

2021-06-25 20:36

Wielkie święto miłośników książek w stolicy startuje już dziś! Przez cały weekend potrwa Big Book Festival 2021. To idealna okazja do spotkania swoich ulubionych autorów, posłuchania ciekawych rozmów i zobaczenia niespodzianek, które przygotowali organizatorzy. W tym roku festiwal organizowany jest pod hasłem "Jeszcze będzie najpiękniej!".

Big Book Festival 2021

Już dziś w stolicy zaczyna się wielkie święto miłośników książek! Przez cały weekend potrwa Big Book Festival 2021. Jak mówi rzeczniczka stołecznego ratusza, Monika Beuth-Lutyk - to idealna okazja do spotkania swoich ulubionych pisarzy.

Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?

- To jest troszeczkę powrót do literatury, do książki, która okazała się naszym wiernym towarzyszem podczas różnego rodzaju lockdownów, co jest oczywiście dobrym zjawiskiem - mówi Monika Beuth-Lutyk.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Gdzie odbędzie się Big Book Festival?

Wszystkie wydarzenia w ramach Big Book Festival odbędą się na stołecznym Mokotowie.

- To jest impreza, która odbywa się w dwóch miejscach - w Domu Kultury Łowicka i w Big Book Cafe, która mieście się przy ul. Dąbrowskiego. A zatem znajdujemy się na Mokotowie - dodaje Monika Beuth-Lutyk.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Większość rozmów będzie można zobaczyć również na stronie internetowej festiwalu i w social mediach.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021