Światełko do nieba w Warszawie

i

Autor: Kuba Bożanowski flickr.com Światełko do nieba w Warszawie

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2022 w WARSZAWIE - o której świetlny pokaz WOŚP?

2022-01-27 11:47

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie może się obyć bez tego wydarzenia! Na którą godzinę zaplanowano tradycyjne Światełko do Nieba podczas 30. finału WOŚP w Warszawie? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

O której jest Światełko do Nieba 2022 w Warszawie? Takie pytanie zadaje wiele osób czekających na 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku w stolicy organizowany jest koncert gwiazd i wiele innych atrakcji, które towarzyszą zbiórce pieniędzy i licytacjom. Momentem kulminacyjnym finału WOŚP w Warszawie jest właśnie Światełko do Nieba, czyli świetlny pokaz przed Pałacem Kultury i Nauki. Oprócz zapewnienia wrażeń wizualnych jest to także symbol - W tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka - czytamy na stronie WOŚP. W dalszej części artykułu dowiecie się, na którą godzinę planowane jest Światełko do Nieba 2022.

Kiedy udać się do psychodietetyka?

Światełko do Nieba 2022 - GODZINA

30. finał zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 30. stycznia. W tym roku Orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Na koniec tego dnia Warszawiacy i Warszawianki podziwiać będą świetlny pokaz pod Pałacem Kultury i Nauki. Światełko do Nieba 2022 zaplanowano na godzinę 20:00.

Światełko do Nieba 2022 - sztuczne ognie czy pokaz laserów?

W poprzednich latach Światełko do Nieba miało formę pokazu fajerwerków pod PKiN. W 2019 zorganizowano jednak pokaz laserów. Jak będzie w tym roku? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2022 w WARSZAWIE - o której świetlny pokaz WOŚP?