Startują pierwsze w kraju podyplomowe STUDIA KONOPNE. Wiemy, jak będą przebiegały!

i

Autor: Pixabay.com

Startują pierwsze w kraju podyplomowe STUDIA KONOPNE. Wiemy, jak będą przebiegały!

2021-09-27 12:06

O praktykę będzie ciężko, ale z teorią uczniowie powinni sobie bez problemów poradzić. Startują pierwsze w kraju podyplomowe STUDIA KONOPNE. Wiemy, jak będą przebiegały! Dowiesz się o tym z naszego artykułu!

Działu rekrutacji w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie zdecydowano się na otwarcie pierwszych w Polsce podyplomowych studiów konopnych o kierunku "Uprawa, przetwórstwo i zastosowanie konopi” przeszedł samego siebie! Jeżeli zastanawiacie się jak wyglądają studia z takiego tematu i ile w ich teorii a ile praktyki - już odpowiadamy! 

Jak czytamy na stronie uczelni za miesiąc takiej nauki trzeba zapłacić 495 zł albo skorzystać z dofinansowania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Rekrutacja prowadzona jest do 30 września, ale na razie chyba zbyt dużo chętnych nie ma.

Czas trwania i organizacja zajęć

studia trwają dwa semestryzajęcia odbywają się co 2-3 tygodnie, w soboty i niedziele, w godzinach 8-17forma prowadzenia studiów – blended learning

* Blended learning – forma mieszana edukacji na odległość, łącząca zajęcia tradycyjne  (2- 3 zjazdy w semestrze w siedzibie uczelni) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie

"Celem studiów podyplomowych jest kształcenie profesjonalistów z zakresu problematyki upraw, przetwórstwa i zastosowań zarówno do celów zdrowotnych jak i przemysłowych"

- czytamy na stronie uczelni. 

Sonda
Czy uważasz, że marihuana powinna być legalna?
Raport z Anteny 27.09
Źródło: Startują pierwsze w kraju podyplomowe STUDIA KONOPNE. Wiemy, jak będą przebiegały!