Stadion Legia Warszawa

i

Autor: Wikimedia.org/Sofik (CC BY 3.0)

Stadion Legii: PUNKT SZCZEPIEŃ zostanie przeniesiony - kiedy i w jakie miejsce?

2021-07-09 13:30

Jeden z czterech miejskich punktów szczepień powszechnych zmienia lokalizację! Mieszkańcy i mieszkanki stolicy nie będą mogli przyjąć preparatu odpornościowego na Stadionie Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. Kiedy i w jakie miejsce zostanie przeniesiony? Dowiedzcie się z naszego artykułu.

Stadion Legii - punkt szczepień zostanie przeniesiony! Największy z czterech punktów szczepień powszechnych działających na terenie Warszawy został uruchomiony 14 maja. Po blisko trzech miesiącach funkcjonowania zadecydowano o zmianie jego lokalizacji, o czym ratusz poinformował w komunikacie. Trzy pozostałe warszawskie punkty szczepień powszechnych będą dalej działać w tych samych miejscach. Wszyscy, którzy chcieli zaszczepić się na Stadionie Legii Warszawa powinni dowiedzieć się, kiedy i gdzie zostanie przeniesiony. Informacje na ten temat znajdziecie w dalszej części artykułu.

Lewandowski grał z kibicami w piłkę na ulicy

Punkt szczepień powszechnych w nowym miejscu

Punkt szczepień powszechnych na stadionie Legii Warszawa przestanie działać w poniedziałek 12 lipca. Od tego dnia szczepienia będą prowadzone w nowej lokalizacji - przychodna przy ulicy Chmielnej 14. Nie zmieni się lokalizacja trzech pozostałych punktów:

  • w hali przy ul. Ossowskiego 25 na Targówku
  • w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21
  • w Wawerskim Centrum Kultury przy ul. Żegańskiej 1a.

Ratusz przypomina też o weekendowych punktach szczepień. Informacje o ich lokalizacjach i godzinach otwarcia znajdziecie tutaj.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Stadion Legii: PUNKT SZCZEPIEŃ zostanie przeniesiony - kiedy i w jakie miejsce?