Spadła z 9. piętra nagrywając filmik na Tik Toka. Rodzina zmarłej 23-latki zapowiada pozew!

i

Autor: Twitter/screenshot

Spadła z 9. piętra nagrywając filmik na TikToka. Rodzina zmarłej 23-latki zapowiada pozew!

2021-08-26 9:54

23-letnia tiktokerka weszła na dach dziewięciopiętrowego bloku, aby nagrać filmik z zachodu słońca na miastem. Towarzyszyła jej 16-letnia kuzynka, która była świadkiem tragedii. Nagle nad 23-letnią dziewczyną załamał się plastikowy panel i młoda kobieta spadła kilka metrów w dół. Rodzina zapowiedziała pozew wobec firmy, która montowała panele na dachu.

Niestety coraz częściej w sieci pojawiają się nagrania młodych osób, które wspinają się na dachy i wysokie konstrukcje, by na chwilę zasłynąć w internecie. Część takich wyczynów kończy się niestety śmiercią. Tak było również w przypadku 23-letniej Kubry. Do tragedii doszło w Stambule. To tam 23-latka weszła na dach dziewięciopiętrowego bloku żeby nagrać zachód słońca nad miastem. Towarzyszyła jej 16-letnia kuzynka, która nagrała tragiczne zdarzenie. Na filmiku opublikowanym w sieci widać jak rozbawione dziewczyny pozują do zdjęć, aż nagle pod jedną z nich pęka plastikowy panel. 23-latka spadła. Po tragedii, jeden z członków rodziny poinformował media, że zamierza pozwać wykonawcę budynku. Przyznał także, że sam ostrzegał dziewczyny przed nagrywaniem takiego filmu, ale młode dziewczyny go nie posłuchały, ponieważ chęć stania się popularnymi tiktokerkami była większa.

CZYTAJ TAKŻE: KRWAWY ŚNIEG. Przyprawiające o dreszcze zjawisko występuje na świecie coraz częściej [ZDJĘCIA]

Spadła z 9. piętra nagrywając filmik na Tik Toka. Rodzina ostrzegała przed niebezpieczeństwem

Jak podają tureckie media, młoda tiktokerka była świadoma niebezpieczeństwa. Jednak zniwelowała je i weszła na dach dziewięciopiętrowego bloku. Na wideo, które trafiło do sieci możemy zobaczyć jak rozbawione dziewczyny stoją na dachu, a Kubra pozuje do zdjęć. W pewnym momencie 23-latka siada na skraju jednej z części dachu, a kamera zostaje skierowana na jej kuzynkę. Nagle można usłyszeć trzask pękającego panelu, który załamał się pod Kubrą. Dziewczyna spadła z wysokości około 50 metrów.

Spadła z 9. piętra nagrywając filmik na Tik Toka. Rodzina zmarłej 23-latki zapowiada pozew!

Wujek 23-latki w rozmowie z lokalnymi mediami zapowiedział, że on i rodzice Kubry chcą złożyć pozew na firmę, która montowała plastikowe panele na dachu. Chcą, aby wykonawca prac stanął przed sądem.

Szczecińska policja poszukuje tego mężczyzny. Rozpoznajecie go?
Sonda
TikTok - korzystasz z apki?
Źródło: Tragedia podczas nagrywania TikToka! 23-latka spadła z 9. piętra! Jej kuzynka nagrała wypadek!