Spadł śnieg, drogowcy ruszyli do... koszenia trawy na poboczach

i

Autor: Przemysław Górzny / FB Spadł śnieg, drogowcy ruszyli do... koszenia trawy na poboczach

Spadł śnieg, w związku z tym drogowcy ruszyli... kosić trawę na poboczach!

2021-12-09 9:15

Do bardzo niecodziennej sytuacji doszło pod Lipnem w powiecie leszczyńskim w Wielkopolsce. Podczas gdy w Wielkopolsce padał śnieg przy drodze wojewódzkiej nr 309 jak gdyby nigdy nic odbywało się koszenie trawy w przydrożnych rowach...

Zdjęcia z tej niecodziennej sytuacji umieścił na Facebooku radny z Leszna, Przemysław Górzny. O sprawie pisał portal elka.pl, do którego ze wspomnianym zdjęciem zwrócili się także czytelnicy.

Jak więc wygląda sprawa koszenia poboczy na wspomnianym odcinku? Wielkopolskie Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu zlecił zewnętrznej firmie koszenie rowów przy trasie, ale prace miały być wykonane wcześniej. Drogowcy mieli uwinąć się z koszeniem do końca listopada, jednak nie zdążyli i pracę mieli zakończyć 2 grudnia. Problem właśnie w tym, iż śnieg spadł 2 grudnia, a wspominane zdjęcie także miało zostać zrobione w niedzielę.

WZDW wyjaśniał niedzielne koszenie z wykonawcą. Wykonawca jednak zapewnił, iż to nie jego pracownik w minioną niedzielę w śniegu kosił trawę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Dzieciństwo w PRL – Mikołajki

Pytanie 1 z 10
Szkolne mikołajki odbywały się przeważnie:
Źródło: Spadł śnieg, w związku z tym drogowcy ruszyli... kosić trawę na poboczach!