Śmiertelny wypadek na S8. Ciężarówka stanęła w płomieniach

i

Autor: słuchacze Radia ESKA Śmiertelny wypadek na S8. Ciężarówka stanęła w płomieniach

Śmiertelny wypadek na S8 w Warszawie. Wciąż gigantyczne korki w całym mieście [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-20 17:11

Śmiertelny wypadek na trasie S8 w Warszawie. Ciężarówka stanęła w płomieniach. Kierowca tira nie przeżył. Mimo tego, że do zdarzenia doszło kilka godzin temu, Warszawa wciąż stoi w gigantycznych korkach.

Warszawa stoi! Gigantyczne korki w całym mieście po tragicznym wypadku na trasie S8, w którym zginął kierowca tira. Między węzłami Lazurowa, a Prymasa Tysiąclecia ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Potem przebiła bariery energochłonne i stanęła w płomieniach.

Czytaj także: WYPADEK NA S8 - wielkie kłęby dymu z płonących aut. Jakie utrudnienia na trasie? [AKTUALIZOWANY]

Wypadek na S8: Gigantyczne korki w Warszawie

Służby cały czas pracują na miejscu. Utrudnienia są jednak odczuwalne w innych miejscach. - Na Bemowie i Woli stoi Lazurowa w obu kierunkach. To samo w al. Prymasa Tysiąclecia - tutaj korek ciągnie się już od al. Jerozolimskich. Ciasno też na Górczewskiej i Powstańców Śląskich. S8 w kierunku Poznania w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Tak może być jeszcze co najmniej przez kilka godzin. Samochody zwalniają już na wysokości węzła Modlińska. Z kolei w kierunku Białegostoku przejezdne są już dwa pasy, ale korek do tego miejsca ma już 5 km. Kierowcy próbują ominąć tę trasę przez centrum - dlatego tam też spory ruch - relacjonuje nasz reporter.

W wypadku zginął kierowca tira, trzy osoby, jadące innymi autami zostały ranne.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Wypadek na trasie S8
Źródło: Śmiertelny wypadek na S8 w Warszawie. Wciąż gigantyczne korki w całym mieście [ZDJĘCIA, WIDEO]