Służby godzinami poszukiwały kobiety, która pomagała w poszukiwaniach

i

Autor: Poznan.pl Służby godzinami poszukiwały kobiety, która pomagała w poszukiwaniach

Służby poszukiwały godzinami kobiety. Ta stała dosłownie obok nich i pomogła się odnaleźć

2021-07-26 8:45

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło w jednym z kijowskich parków. Nad brzegiem stawu, patrol strażników zobaczył porzucone rzeczy - torebkę, koc, rzeczy osobiste. Ponieważ przez kilka godzin nikt się nimi nie zainteresował postanowiono wezwać nurków i strażaków, ponieważ sądzono, iż właścicielka dobytku mogła utopić się w stawie. Nic jednak takiego nie miało miejsca. Poszukiwana kobieta miała się dobrze. Przez dwie godziny nie wiedziała nawet o co chodzi i pomagała szukać... samej siebie.

W kijowskim Parku Chwały kobieta pomogła policji i ratownikom odnaleźć samą siebie - o tskim zdarzeniu czytamy w komunikacie prasowym Służby Straży Miejskiej w Kijowie. Około szóstej rano pracownicy „Bezpieczeństwa Miejskiego” znaleźli porzucone rzeczy na brzegu jednego z jezior znajdujących się w parku. Przez kilka godzin właścicielka nie pojawiała się, więc o godzinie ósmej na miejsce przybyli policjanci i nurkowie.

Poszukiwania trwały dwie godziny i zakończyły się w dość zaskakujący sposób. Okazuje się, że ta sama zaginiona kobieta pilnowała ratowników. Znajdowała się dosłownie przy nich wszystkich i sama miał być żywo zainteresowana tym co się w parku dzieje. W pewnym momencie nie mogła jednak wytrzymać, podeszła do grupy poszukiwawczej i zapytała: „Co tu się stało? Kogo dokładnie szukacie? Wtedy wszystko stało się jasne. W tym momencie akcja poszukiwawczo-ratownicza została pomyślnie zakończona a służby za swoje gapiostwo (kobieta przez dwie godziny stała i chodziła koło ratowników) premii na pewno nie dostaną.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Źródło: Służby poszukiwały godzinami kobiety. Ta stała dosłownie obok nich i pomogła się odnaleźć