Sarna wbiegła na czteropasmówkę. Musiała trafić do ośrodka rehabilitacji

i

Autor: Straż Miejska Warszawa Sarna wbiegła na czteropasmówkę. Musiała trafić do ośrodka rehabilitacji

Sarna wbiegła na czteropasmówkę. Musiała trafić do ośrodka rehabilitacji [ZDJĘCIA]

2021-04-26 16:53

Sarna na czteroposamówce. Wpadła pod koła kierowcy na ulicy Czerniakowskiej. Konieczna była interwencja odpowiednich służb. Do akcji wkroczyli także pracownicy Lasów Miejskich. Zobacz zdjęcia.

Sarna wbiegła na ulicę Czerniakowską tuż przed koła samochodu.  Do rannego zwierzęcia zostali wezwani strażnicy miejscy. - Po przybyciu na miejsce okazało się, że na pasie zieleni oddzielającym jezdnie, znajduje się ranna sarna. Miała pokaleczoną nogę i mimo wysiłków nie mogła wstać. Strażnicy zabezpieczyli miejsce przed dostępem osób trzecich oraz zablokowali jeden pas ruchu radiowozem, aby oddzielić ranne zwierzę od ulicy - informują strażnicy.

Czytaj także: Małe kaczuszki trafiły do Ptasiego Azylu. Jaki los czeka te śliczne sierotki? [ZDJĘCIA]

- Policja będąca na miejscu prowadziła już czynności z kierowcą fiata, który potrącił zwierzę. Tłumaczył, że nagle wybiegło mu przed maskę. Funkcjonariusze wezwali łowczego z Lasów Miejskich. Po chwili sarna bezpiecznie została odłowiona i przewieziona do ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt przy ulicy Korkowej. Miejmy nadzieję, że szybko wyzdrowieje, wróci do swojego naturalnego środowiska i będzie unikać ulic - dodają strażnicy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Przeciętny Polak osiąga 6/10. Udowodnij, że stać cię na więcej

Pytanie 1 z 10
Ben-Hur, Titanic, Władca Pierścieni: Powrót Króla - te filmy zdobyły rekordową liczbę Oscarów. Ile?
Raport z anteny 26.04, godz.10
Źródło: Sarna wbiegła na czteropasmówkę. Musiała trafić do ośrodka rehabilitacji [ZDJĘCIA]