Ruszyła kolejna edycja warszawskiego budżetu obywatelskiego!

i

Autor: Konrad Traczyk Ruszyła kolejna edycja warszawskiego budżetu obywatelskiego!

100 mln zł do wydania! Ruszyła kolejna edycja warszawskiego budżetu obywatelskiego!

2021-12-01 19:04

Ruszyła kolejna edycja stołecznego budżetu obywatelskiego! Od dziś warszawiacy mogą zgłaszać swoje pomysły na to, jak odmienić wygląd ich najbliższej okolicy. W ramach 9. edycji budżetu obywatelskiego do wydania jest ponad 100 milionów złotych. Swoje pomysły mieszkańcy stolicy mogą zgłaszać do 25 stycznia.

Kolejna edycja budżetu obywatelskiego!

Kolejna edycja stołecznego budżetu bywatelskiego ruszyła! Od dziś warszawiacy mogą zgłaszać swoje pomysły na to, jak odmienić wygląd ich okolicy. Jak mówi Karolina Zdrodowska ze stołecznego ratusza - projekty mogą mieć różny charakter.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

- To mogą być zarówno projekty infrastrukturalne - czyli np. nasadzenia zieleni, ale też ścieżki rowerowe, wybiegi dla psów, place zabaw. Ale to mogą być też projekty miękkie - warsztaty, koncerty, wykłady - mówi Karolina Zdrodowska.

Budżet obywatelski: Jak złożyć wniosek?

Etap składania projektów potrwa do 25 stycznia. - We wniosku musi się znaleźć tytuł i opis projektu, a także przypisanie go do odpowiedniej kategorii. Najlepiej wypełnić wniosek na stronie. To zapewni nam, że we wniosku znajdą się wszystkie elementy zgłoszenia, które powinny - dodaje Karolina Zdrodowska.

Sonda
Czy Warszawa jest bezpiecznym miastem?

W 9. edycji budżetu obywatelskiego do wydania jest ponad 100 milionów złotych.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: 100 mln zł do wydania! Ruszyła kolejna edycja warszawskiego budżetu obywatelskiego!